SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda podczas treningu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1317
Witam bylem dzisiaj na pierwszym treningu muay thai. I mam problem z jedna kwestia podczas treningu nie można pic wody a choruje na kamienice nerkowe i nie mogę dopuszczać do odwadniania organizmu . Jak to jest u was wam tez trener na zajęciach nie pozwala pic wody ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 720
U nas na treningu też można pić wodę, ale ja osobiście nie korzystam. Po pewnym czasie organizm się przyzwyczaja i nie potrzebuje tylu ilości wody.

Ale skoro masz kamice nerkową to powinieneś powiedzieć to trenerowi i pić wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Powiedziałeś to trenerowi?

Na treningach trener nie może zabronić pić wody

Zmieniony przez - 4rScorpion w dniu 2011-09-13 21:52:49

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Pozwala pozwala, przeciwnie nawet zaleca ;].
Człowiek dobrze nawodniony zniesie więcej wysiłku. Więc pij!
Picie tylko po treningu dużej ilości, zupełnie jest bez sensu bo większość wysikasz. Powiedz trenerowi, że masz taki i taki problem jeżeli on tego nie rozumie to zmień sekcje, zdrowie ważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Wodę należy pić na treningu.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
dziwne metody trenera...

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
No dokladnie, tak jak chlopaki mowia wyzej.. My na treningu po pary technikach, trener nakazuje abysmy zrobili 2-3 lyki wody.. Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas podczac treningu to mozna koszulke z potu wykrecac, a ztym idziesz.. ze tracisz wode. wiec pwoiedz trenerowi ze masz taki a taki problem, troche dziwne gdyby zabronil Ci picia wody podczac treningu . Pozdro @
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
Trzeba pic wode podczas treningu

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2833
Kosmos jakis - tam gdzie trenuje są co jakis czas zarządzone specjalne przerwy na uzupełnienie plynów... Popros go o jakies uzasadnienie takiego odwodniania, bo to naprawde dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2338
ja pyerdole....może jeszcze nie wolno oddychać...bo w sumiepo co oddychać jak można przed treningiem się nawdychać od jucha :P

Trener Reprezentacji Polski Muaythai - Polski Związek Muaythai IFMA
www.muaythai.pl
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
Woda jest potrzebna na treningu i jak trener twierdzi inaczej to zmień sekcję. Inna sprawa to, że z ilością też przesadzać nie można... bo za dużo też nie dobrze, w żołądku się nic nie powinno przewalać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Jeśli musisz to pij. Na treningu nie jest wskazane picie wody. Pijąc wodę i jednocześnie się pocąc wypłukujesz witaminy i minerały. Oczywiście kilka łyków nie zaszkodzi, ale najlepiej jest uzupełniać braki po treningu, wtedy kiedy przestaniesz się już pocić.


w żołądku się nic nie powinno przewalać.
Od kiedy woda przewala się w żołądku?

Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2011-09-14 08:53:12

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak znaleść siłę?

Następny temat

Krav Maga w Poznaniu

WHEY premium