SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w pachwinach podczas rozciagania...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 795
jak w temacie - od jakiegos czasu bola mnie pachwiny podczas rozciagania, kopania itd. ;/ czy jest to moze jakies nadwyrezenie? czy troche odpoczynku cos tu pomoze??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
posmaruj sie naproksenem 3 razy dziennie i dwa razy dziennie lekko sie rozciągaj przez 2 tygodnie. Potem przerwa koło tygodnia i od nowa rozciąganie od minimalnego zakresu ruchu do maksymalnego przez 2 tygodnie,. Potem napisz jakie rezultaty.

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Wydaje mi się że niejest to dobre jak przy bolących pachwinach się rozciaga, moze sobie zrobić więcej złego niż pożytku dlatego że może ponadciagac pachwy i wtedy będzie miał chłopak kape, ja bym na twoim miejscu udał się do apteki po jakieś maści i niech ci uz tam doradzą co z takim fantem zrobić

Pozdro
1

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
bolące miejsca trzeba rozruszać, ponieważ inaczej zachodzą nieodwracalne zmiany. Do apteki to po naproksen, I rozciągać tylko do granicy bólu, nie dalej. Po 2 tygodniach przerwa (całkowity brak rozciągania ale dalej smarujemy Naproksenem). Po przerwie ponowny powrót do rozciągania, ale od minimalnego przechodząc do maksymalnego w okresie 2 tygodni. Stosowałem już kilka razy i zawsze pomagało.
2

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Strona Knife http://sus.univ.szczecin.pl/~maciejs/


"Nigdy nie ćwicz, gdy masz kontuzję! Nie warto! W przyszłości drobna kontuzja może przekształcić się w trwały uraz! Zawsze konsultuj się z lekarzami specjalistami - nie lecz się na własną rękę!

Szczególnie należy zwrócić uwagę na kontuzje:

* stawów kolanowych - tj. bóle, opuchlizna, ograniczona ruchomość itp. (mogą prowadzić do kalectwa!),
* stawów skokowych - tj. bóle, opuchlizna,
* naderwanych mięśni i ścięgien (szczególne ścięgna achillesa!),
* nadgarstków, dłoni (mogą prowadzić do artretyzmu),"

Link podałem powyżej, to jest cytat właśnie z jego strony
Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Bolące pachwiny to następstwo treningu. Kiedy coś ćwiczymy intensywnie, to nasz organizm reaguje w sposób jedyny, w jaki może zareagować- bólem. Jeżeli odstawimy całkowicie ćwiczenia to cofniemy sie do początku. Jeżeli zwyciężymy ten ból z rozsądkiem, to jesteśmy o krok do przodu od innych. Jak pisałem, miałem ten problem już kilkakrotnie (trenowałem kilka lat wieloboj siłowy) i zawsze pomagał mój sposób. Ale sięgając jeszcze dalej w przeszłość, miałem ataki bólu jak trenowałem kickboxing (ale wtedy miałem 16 lat) i to było spowodowane trenowaniem na przymus i ze zbytnim pośpiechem.

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 795
a ile ta masc kosztuje??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Może powinieneś robić trochę dłuższe przerwy między ćwiczeniami rozciągającymi.
W ogóle jak się rozciągasz?
Polecam rozciąganie dynamiczne (można wykonywać codziennie) Jeżeli w tym dniu masz trening kopnięć to wykonuj je przed kopaniem, a po treningu kopnięć rozciąganie izometryczne i w stanie rozluźnienia. Rozciąganie izometryczne nie tylko rozciąga ale też wzmacnia. Rozciąganie izometryczne i wstanie rozluźnenia wykonuj na początku co trzeci a później co drugi dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 795
2 razy w tyg rozciaganie dynamiczne + statyczne a 3 razy w tyg lekki streching. wiesz rozciagam sie napewno dobrze tzn odpowiada mi taki sposob bo widze efekty. ale nie o to mi chodzi - chodzi mi co zrobic zeby jak naujszybciej sie pozbyc bolu w pachwinach. wydaje mi sie ze jak zrobie przerwe to przejdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
A ta maść to ok 5 zł napewno nie więcej

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Przerwa to dobry pomysł.
Postaram się niedługo zamieścić materiał o rozciąganiu w tradycyjnych.
Twój stretching to pewnie rozciąganie izometryczne, sam termin stretching oznacza własnie rozciąganie. Ciekawe dlaczego w Polsce zwykło sie mówić na rozciąganie izometryczne stretching
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Istnieje jakaś sekcja muay thai w gdyni

Następny temat

Turniej amatorskiego MMA

WHEY premium