SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wlasna silownia vs publiczna

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4177
Właśnie publiczna jest o tyle lepsza że się ma wiekszą motywacje. Zawsze dobrze mieć partnera treningowego, bo jak sam masz chodzić na strych to zrobisz barki i powiesz sobie a chvj dzis nóg nie robie.

Never Back Down

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1837
jw. można mieć w domu siłke i na publiczną z 2mieszki pochodzić

i nie ma lipy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
Ja chodziłem osobiście 2 m-ce na osiedlową siłkę, potem kupiłem własny sprzęt i uwierz mi u siebie o niebo lepiej.

Pozdro
grzywa393

"Czasem tylko bluesa słyszę i nadzieję wielką mam
Że w dół rzeki sam popłynę i opowiem prawdę tam." R.RIEDEL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Jak ćwiczy się z kumplami to jest zaje*iście bylem parę razy na publicznej to troszkę zdołowany byłem, że Oni (ini ludzie) podnoszą tyle a ja tyle A z kumplami mamy mniej więcej równy poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja napisze tak.


Na publicznej silowni masz full sprzet, mozesz porozmawiac z kims doswiadczonym ktory Cie moze poprowadzic, i powiedziec co i jak trzeba robic. Minusami cwiczeina na publicznej jest to ze musisz dojezdzac, co miesiac wplacasz kase, czasami jakis sprzet bedzie zajety, mozesz trafic na ujowe towarzystwo. A silownia domowa, no coz, wlasny sprzet dzieki ktoremu bedzie Ci szkoda przestac cwiczyc bo w koncu wydales na to sporo kasy a wiec jest motywacja, masz blisko, nikt Ci przeszkadzac nie bedzie. No i ogolnie...nie ma to jak swoja silka.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
Jak masz z kim ćwiczyć w domu to lepiej mieć własną ogólnie sama myśl że masz trening w dany dzień powinna cie zmotywować. Ale partner treningowy to i tak potrzebny do pomocy itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Samemu w domowej silowni dosc kiepsko sie cwiczo, ale przynajmniej nikt dvpy nie zawraca. Prawie rok cwiczylem z kumplem i pasowalo nawet to, teraz jakos przestal regularnie chodzic i strasznie trzeba uwazac przy dobieraniu ciezaru na serie.
Na publicznej minusem zdecydowanie jest dostepnosc stanowiska, bo nie zawsze jest wolne to, co w danej chwili chcemy uzyc.
Sa dobre i zle strony. Na poczatek jak juz ktos wyzej sugerowal, isc na miesiac-dwa na publiczna i sie zastanowic czy warto inwestowac we wlasna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ja na siłke jeżdżę z 10 km od domu [ autobus jedzie jakimiś szlakami więc autobusem ok. 25km] i nie narzekam

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
motywacja motywacją albo masz ją albo nie , inwestycja inwestycją to nie bułki nawet jak się wydasz i Ci się nie spodoba to odsprzedaż sprzęt po dobrych pieniądzach
najważniejsze jest bezpieczeństwo i wiedza , początkującym wręcz zaleca się siłownie "publiczną" pochodż kilka miesięcy , naucz się jak wykonywać ćwiczenia zobacz czy to sport dla ciebie zdobądż niezbędne doświadczenie , poznasz ludzi ... i potem ewentualnie spokojnie sobie zdecydujesz jak Ci pasuje trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 581
Wybieraj zdecydowanie domową, masz warunki to kupuj sprzęt i zaczynaj ćwiczyć.
Sam mam w domu i nie musze latać po jakiś autobusach. Ćwicze z kumplami i motywacja jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HD 5 czy

Następny temat

ławka

WHEY premium