SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam wszystkich - świeżak;););)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Witam:) Jestem tutaj zupełnie nowy, świeżak;) Także kilka słów o sobie - trochę wiosen już mam (31), i w takim wieku zostałem przekonany do siłowni (kiedyś w liceum coś tam chodziłem ale chyba bardziej chodziłem niż ćwiczyłem:). Teraz zacząłem ćwiczyć pod koniec lutego tego roku, ważyłem 92kg przy wzroście 183cm - choć podobno nie wyglądałem na taką wagę... aha - no i nie wyciskałem swojej wagi - max 90 kg z WIELKIM bólem:)Po 3 miesiącach zacząłem pić białko (Elite) no i podjadać trochę kreatynę - podjadać dobre słowo: piłem tylko przed treningiem (trening 3 razy w tygodniu - min 2 godziny). Kumple rozpisali mi trening i tak zaczęła się moja przygoda (na razie krótka) z siłownią. Teraz ważę 98 kg i wyciskam (też z WIELKIM bólem:) 135kg. Oczywiście wszyscy pytają co biorę itp. nie wierząc w to co mówię... Podobno wynik jest bardzo dobry jak na taki krótki czas... No ale masa tez chyba robi swoje... Poza tym jak powiedział mój instruktor - mam genetyczne uwarunkowania do sportów siłowych (szkoda że tak późno ktoś mi o tym powiedział:)W każdym bądź razie wciągnąłem się w to, lubię atmosferę (moja siłownia jest git:) a i zdrówko trochę polepszyło się - zawsze ciut podwyższone ciśnienie - teraz książkowe... Jeszcze raz chciałbym wszystkich powitać i mam nadzieję że będziemy się tutaj spotykać... Wytrwałości w ćwiczeniach nam wszystkim:):):)

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
IMHO troche zle zrobiles, ze zaczales suplementacje po 3 miesiacach cwiczen, duzo za wczesnie.

Nie zgadzam sie tez z "trening minimum 2godziny", liczy sie jakos treningu, a nie czas.
Oczywiscie mozesz miec duzo cwiczen/ serii w danym dniu, dlatego tyle czasu Ci to zajmuje, nie wnikam

Rowniez zycze poprawy wynikow, braku kontuzji i drogi do wymarzonych wynikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14
Dzięki za odpowiedź, widzisz - właśnie tutaj trafiłem żeby ktoś pomógł, pokierował... Wiem, że źle że dopiero teraz a nie przed początkiem ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem... Czasu już nie cofnę... Aha - no i piszesz - "nie wnikam" - właśnie wnikaj - wtedy być może podpowiesz:) A czas podałem tylko po to żeby jakoś pokazać że treningi mam dosyć wyczerpujące, intensywne... Co do suplementacji - piję tylko białko, tak jak napisałem... no i przed treningiem małą porcję kreatyny, chyba działa bardziej jako buzzer... Być może za wcześnie, mi powiedzieli że nie:( Czyli co - teraz przestać? Czy coś zmienić? Z góry dzięki za info...

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Jezeli dopiero zaczales trenowac, to z wszelka suplementacja wstrzymalbym sie, gdy minie najmniej te 6-7 miesiecy na silowni.

Co do czasu - nie chodzi o to, aby byc te 2h, wystarczy, ze zrobisz co masz w planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
Ja zaczelem dopiero suplementowac po 2 latach ciezkich cwiczen ;p Teraz to jest cud malina xD Pamietaj najlepsze sa proste treningi ;) Wiecej nie znaczy lepiej. Takie male wtracenie moje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Postęp ładny jak na "amatora" i tak krótki czas. Kreatynę jedz cyklicznie. Np 5-7tyg on a potem 2-3 miechy off.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
bez supli tez ladnie idzie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciskanie leżąc i moje problemy...

Następny temat

kilka pytań

WHEY premium