SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do wszystkich

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1423

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez p-aR-ker z działu Strongman.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przegladając wasze profile zauważyłem, że na forum udziela się paru naprawde mocnych zawodników. Jesyem ciekaw w jakim wieku zaczęliście trenowac trójbój i jakie były wasze pierwsze rekordy w odniesieniu do dzisiejszych. Ja na przykład trenuje czwarty rok, zacząłem kiedy miałem 15 lat i ważyłem 64 kg, a na pierwszym sprzedzianie wypadłem mniej wiecej tak:
Przysiad- 90kg
Ława- 52,5kg
Martwy- 140kg.
Od temtego czasu wyniki mi trochę skoczyły i przybrałem na wadze około 15kg. Teraz siadam 175, cisnę 140 i ciągnę 220.
Zachęcam wszystkich do rozmowy, szczególnie jestem ciekawy od czego zaczynali najlepsi spośród forumowiczów.

I'll be the best or I'll die tryin'
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Cześć. Ja trójboju jeszcze nie trenuję (przymierzam się we własnym zakresie, jak już się zaznajomię z ciężkimi treningami, to wtedy spróbuję dostać się do sekcji), nie pamiętam swoich wyników a i maksów nie sprawdzałem jeszcze, tylko popatrzę, jak rozwinie się post.

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
wyniki michala wandzika na pierwszym sprawdzianie ( pierwszy trening na sekcji i odrazu sprawdzian) byly takie :
nogi 110
lawka 80
ciagi 180
waga 145 kg

po pieciu latach treningu
nogi 360
lawka 190
ciagi 295
waga 155,8kg

_michaś_
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4337
Witam,

Na silowni rozpoczelem dzialania w wieku lat 18-tu. Z tym ze wczesniej mialem za pasem prawie 5 lat wyczynowego kolarstwa (zima tez troche na silowni machalem).
Tak czy siak, pierwsze wyniki byly troche zabawne:
- przysiad 95 kg
- lawka 60 kg
- ciag 150 kg
Cóz, zajelo to troche czasu (nie zawsze przybywa 40-50 kg rocznie ) no i po 15 latach wszystkie boje sa obecnie od 2 do 3 razy ciezsze.

Cierpliwosc, wytrwalosc, konsekwencja . . . nic dodac nic ujac!

Pozdrawiam,

" It's kind of fun to do the impossible" - Walt Disney
"Strength does not come from physical capacity. It comes from an indomitable will" — Mahatma Gandhi

Bronek Włodarczyk
Trener Podnoszenia Ciężarów, Trener Kulturystyki
"Squats are better than Supplements" - Przysiady sa lepsze niz suplementy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zaczynałem w 199r. wyciskałem 70 a dzisiaj 195kg
ciąg i siad robiłem tylko 3 lata zacząłem od 95 i 130
a dwa lata temu 215 i 232,5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strongmani nie Kaczory, kogo trzeba znają...

Następny temat

jak wyciskać??????

WHEY premium