SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49
Witam wszystkich mam oto taki problem zamówiłem gainera hi tec mass builder na opakowaniu piszę żeby dawkować 5 miarek 4 razy dziennie a np przeczytałem na innej stronie że 5 łyżeczek i już sam nwm. Jeszcze zamówiłem OSTROVIT CREATINE + TAURINE i moje pytanie ile to jest 5g ? bo tam żadnej miarki nie ma. I jeszcze jedna sprawa nie posiadam shakera będę dopiero kupował a do tego czasu chciał bym brać tego gainera macie jakiś pomysł jak to wymieszać ? bo jak w szklance łyżeczką wymieszałem to takie grudki zostały i jak się napiłem tego to bym prawie się zwymiotował.

Z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
mozesz mieszac np w słoiku lub innych zakrecanym pojemniku , 5g to zazwyczaj mała łyżeczka do herbaty co do dawkowania 5 miarek 4 razy dziennie to troche przesada 2 szejki wystarcza przeciez jesz coś jeszcze tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49
No oczywiście jem aż za 2 a wiesz może ile jest w takiej miarce?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
zaopatrz sie w wage kuchenna zycie bedzie łatwiejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 49
No racja dobra to dzięki za pomoc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
waga kuchenna przy kreatynie jest do niczego, nią można wazyć np 50g itp wielkosci, 5g to raz zważy jako 7 innym razem jako 3 do kretyny na alledrogo np za ok 17 zeta z dokłądnością 0.1g,



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-09-08 08:51:18

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
kreatynę akurat bardzo latwo , mala lyzeczka to zazwyczaj porcja i jest ok, inna sprawa ze taka waga przydaje się wiele razy wiec warto się zaopatrzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Odnośnie wagi to jakie sa lepsze-- taka dilerska :) jak pokazał anubis czy te większe z miska zdejmowalna bo planuje zakup tak do 40-50zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Te co ja podałem są dobre do ważenia supli, kuchenne zostawmy do ważenia większych porcji typu ponad 20g. Te kuchenne mają dokładnosć 1g wg producenta ale często sie zdarzało tak że kładłem ok 3g a na skali zero, po prostu są nie czułe,
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zdecydowanie 'dilerska' czasem trzeba odmierzac mniejsze porcje czy w odzywkach czy jedzeniu i się sprawdzi doskonale
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Na Mase Lepsze Jest Białko A Moze Gainer?

Następny temat

Ocena planu na początek

WHEY premium