SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy Na Mase Lepsze Jest Białko A Moze Gainer?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 175
Cześć

Dzis kieruje do was proste pytanie czy na mase lepsze jest białko (kolega z siłowni podpowiedział ze białko bardziej podczas kiedy dbamy o rzezbe) czy moze jakis gainer. Moja dieta jest nawet dobra dzienie zjadam potrzebna mi ilosc Kcal Staram sei jesc wiecej białka dzienie udaje mi sei wyruwnac bilans na zero czy mam 55 kilo to zjadam 55 g białka a czasem jest nawet az 2g białka na kilogram masy ciała. Dodam tez ze kupie do tego Bcaa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
na mase potrzebny jest dodatni bilans kalorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
napisz coś o sobie.
wiek, waga, wzrost, co trenujesz jak i ile czasu, i daj zrzut tej swojej diet y https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html

Tak w ciemno nie da się za dużo napisać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 175
dobra trening split 4 razy w tygodniu wiek 15 lat wzrost 167cm waga 55kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Splitów to ja moge kilkanaście rozpisać, a ile czasu trenujesz i daj zrzut diety

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31117
Gainer jest niemal tak dobry na masę jak pizza czy mc donald's

Lepiej zadbać o dietę i ewentualnie uzupełniać ją odżywką białkową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 198 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2129
An4Tec
Cześć

Dzis kieruje do was proste pytanie czy na mase lepsze jest białko (kolega z siłowni podpowiedział ze białko bardziej podczas kiedy dbamy o rzezbe) czy moze jakis gainer. Moja dieta jest nawet dobra dzienie zjadam potrzebna mi ilosc Kcal Staram sei jesc wiecej białka dzienie udaje mi sei wyruwnac bilans na zero czy mam 55 kilo to zjadam 55 g białka a czasem jest nawet az 2g białka na kilogram masy ciała. Dodam tez ze kupie do tego Bcaa


Podstawą jest konwencjonalna żywność, jeżeli "niedojadasz" faktycznie sięgamy bo odzywki typu gainer lub białko ale wystarczy ,że będziesz spożywał normalne pełnowartościowe dania
55g białka dość niewiele , w tym wieku spokojnie możesz spożywać 2x więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch robi się płaski, pare pytań.

Następny temat

Witam

WHEY premium