SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1592
Siema przepraszam jeśli piszę w złym dziale, ale jestem tutaj nowy i mam do Was pytanie.
Mam 16 lat chciałbym zacząć ćwiczyć na siłowni najbardziej biceps (29 cm) Nigdy wcześniej nie ćwiczyłem, gram w piłkę nożną więc treningi mam 2-3 razy dziennie więc na siłownie chodziłbym 3 razy w tygodniu, odłożone mam 400 zł na zrobienie masy, pewnie rodzice dołożą, ale mam pytanie dotyczące czy za 400 zł coś przybędzie? Ważę 65 kilogramów więc chciałbym jeszcze przytyć 10 kilogramów i ostry trening, diety nie mam ułożonej, ale brat zaczął ćwiczyć pół roku temu i ma w bicepsie (37 cm). Może to głupie, ale bardzo mi zależy na odpowiedzi, pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Dieta trochę śmieszna...
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
https://www.sfd.pl/Podstawy_żywienia_w_sporcie-t818327.html
Wyliczyłeś swoje dzienne zapotrzebowanie i dodałeś daną pulę kalorii, aby jako tako wejść na masę? Wpisz ten jadłospis w dziennik PoTreningu.

O planie treningowym już nie wspominam... poczekaj do tego 9 sierpnia na otwarcie siłowni, bo codzienne robienie pompek i podciągań na drążku nie zmieni Twojej całej sylwetki. Możesz to robić rekreacyjnie, ale jako plan treningowy, to jest to bardzo słabe.

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340
Tak jak wyżej poczytaj troszkę ułóż plan i dietę bo ona jest najważniejsza jak nie będziesz dobrze jadł nie złapiesz masy,na suple trochę za wcześnie szkoda kasy bo na początku jak skupisz się na treningu i dobrej diecie z nadwyżką kaloryczną będziesz rósł w oczach i jeszcze jedna ważna sprawa gdzieś o tym słyszałem jak chcesz mieć duże bicepsy ćwicz nogi a to dlatego że organizm wyczuwa dysproporcje i np biceps już tak dobrze może nie rosnąć czy jakoś tak gdzieś już o tym było a po drugie to wygląda komicznie ćwicz całe ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340
Taka mała wskazówka bo twoje pytanie zabrzmiało jak by zależało ci tylko na potężnym bicu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
przede wszystkim zmien myslenie, bo sam biceps nei ma zadnego znacznie a nawet wyglada wtedy komicznie , cialo trzeba cwiczyc cale i proporcjonalnie rozwijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1592
Chodzi o to, że nie mam jeszcze pomysłu na dietę a 400 zł to na pewno za mało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1592
Może kogoś znajdę co będzie miał chęci i czas aby mi ułożyć dietę, ale pewnie pieniądze za to będzie chciał, a może ktoś się znajdzie i pomoże mi bez tego ;) Zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 340
Poczytaj trochę tu masz wszystko https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html ułusz dietkę i daj do oceny chętnie pomożemy bo wątpię żeby ktoś ci ułożył dietę za darmo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
forum dziala w ten sposob ze informacje sa tak klarownie i prosto pokazane ze kazdy jest w stanie samemu sobie ulozyc (dopiero w trakcie pomoc uzytkownikow) dla leniwych jest wersja potreningu.pl ktora jest oczywiscie odplatnie sam zdecyduj czy wolisz wlozyc troche wysilku (przy tym uczac sie tego co ma znaczenie w przyszlosci) za free czy dostac ulozona za $
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1592
7:00 - 2 jajka - jajecznica
10:00 - Płatki owsiane + mleko + twaróg
(trening 2 godziny)
13:00 - 3 kanapki szynka z piersi kurczaka + jakiś banan/jabłko
16:00 - Chleb żytni pełnoziarnisty z 3 kromki lub duża bułka do tego + Serek wiejski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1592
pompki 15x4, podciąganie się na drążku 10x4 i krzesło nogi na dół i triceps 10x4 - tutaj mam trening domowy, ponieważ siłownia będzie otwarta dopiero 9 sierpnia :) Jeszcze dodałbym 2 posiłki do tej diety, nie jest perfekcyjna, ale jak na sam początek myślę, że wystarczy, pytałem się Mariusza Mróz to mówił, że jak nie mam dużo pieniędzy to mogę takie produkty jeść. Tak samo kuzyn który ćwiczy zgadza się, że na początek wystarczy, co Wy o tym sądzicie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak efektów odchudzania

Następny temat

Pomoc w kilku sprawach

WHEY premium