SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ Witam Chcialbym Poprosic o Porade ]

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
Witam Jestem Pierwszy raz na forum ale slyszalem ze tu jest PRO ekipa ;D i ze chetnie pomagaja ;D

Wrocmy do tematu ;D

A wiec tak potrzebuje pomocy Nastepujaco Chcialbym schudnac ale jest bardzo duzoo tego ... MAM LAT 16 MIERZE Z 170-173 CM wzrostu i waze AZ ! ! 140 KG ... Jest mi ciezko troche mi z tym .

Potrzebuje porady jak sie odzywiac i co cwiczyc Mieszkam zagranica We Francji nie ogarniam jeszcze jezyka wiec silka odpada cos sam tam robi ledwo tam 10 pompek i mam jedna hantelke z 5kg i se rypie tam Aaa i jescze mam jeden problem jakos 3-4 miesiace temu mialem operacje lewego kolana ( wiezadel krzyzowych ) I mialem przeszczep robiony i wiec biegasc nie moge zabradzo bo lekarz kazal z 10 miesiecy nie uprawiac sportu ale i tak Ja probuje na rowerze poe lekku jeezdzic WIEC BŁAGAM O POMOC Postaram sie jakos odwiezcyc wam I POZDRO miesniaki ;D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
140kg ?
Jeżeli tak, to tylko i wyłącznie specjalista dieta z lekarzem pod Ciebie i osobistym trenerem

A jak prowokacja, to marna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html
+foto z kartka sfd i data

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka różnych pytań o produkty spożywcze

Następny temat

redukcja dieta i problem z jedzeniem w szkole

WHEY premium