SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wchodzenie vs. Pompki

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
No to w przyszłym tygodniu spróbuję coś nagrać, bo dziś do fizjo i nie chce nogi obciążać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
wycwiel

Masti nas opuścił z konkursami trzeba się jakoś bawić

A otumuameczybula? E? EEEE?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627597
"No to w przyszłym tygodniu spróbuję coś nagrać" - no to mam już po zabawie, przechlapane... Przyjdzie powłazić na ławkę dla czystej przyjemności, bez pieprzyku rywalizacji...
A tak na serio - Teraz się dopiero ciekawie zrobi. Viki, dawaj - jesteś w stanie pobić Szajbę. Tsu wzięła na siebie Wyćwiela. I znowu MY górą:) A Kopernik była kobietą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik

A tak na serio - Teraz się dopiero ciekawie zrobi. Viki, dawaj - jesteś w stanie pobić Szajbę. Tsu wzięła na siebie Wyćwiela. I znowu MY górą:) A Kopernik była kobietą!

Paatik.. ale wiesz jak sie sexmisja skończyła? Koniec końców i tak nas Panowie ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627597
Nie, no definitywnie Ty też na jakiś prochach w tym Dziale jedziesz:)
Ja tylko chciałam podkreślić jakie "MY" mam na myśli, ze niby kobity jako całość, bo ja akurat do Waszego (Ty i Viki) przyszłego zwycięstwa za wiele nie wniosę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik... ale ja w sensie "pokonają" miałam na myśli
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
Ja się odrazu przyznaję, że mi tam inne słowo pasowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki
No to w przyszłym tygodniu spróbuję coś nagrać, bo dziś do fizjo i nie chce nogi obciążać

Przybliż trochę ten termin. Poniedziałek, czwartek, niedziela?
Nie wiem czy mam już teraz podnieść Ci poprzeczkę czy poczekać

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_

Przybliż trochę ten termin. Poniedziałek, czwartek, niedziela?
Nie wiem czy mam już teraz podnieść Ci poprzeczkę czy poczekać

A w przybliżeniu to ile Wycwiel będzie musiał pompować? 1h, 1,5h, 2h?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607824
_Szajba_
Viki
No to w przyszłym tygodniu spróbuję coś nagrać, bo dziś do fizjo i nie chce nogi obciążać

Przybliż trochę ten termin. Poniedziałek, czwartek, niedziela?
Nie wiem czy mam już teraz podnieść Ci poprzeczkę czy poczekać


Pewnie koło piątku lub weekend. Ale możesz wrzucić swoją próbę, żebym wiedziała czego się spodziewać, bo póki co planuje jedno podejście
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik na IF

Następny temat

Przed i po treningu bokserskim - 40+

WHEY premium