SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze największe rozczarowanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Palhares-Marquardt

Jak można przez własną głupote w taki sposób walke przegrać!

Do tego Palhares-Belcher i Palhares-Lombard

Po prostu rozczarowanie, miało być lepiej, miałoy być wyciągnięte wnioski a tu dalej to samo.


Condit - Diaz to ogólne rozczarowanie walką miały by fajerwerki i wogóle mega fight a wyszło jak wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zgadzam się co do Belchera i Marquartda ale z Lombardem stracony od początku był.

dlaczego on nie używa GNP które ma potężne,nie przechodzi gardy tylko idzie po dźwignie na nogę...

np. Millera masakrował GNP a Belchera który ma lepsze BJJ i wiadomo było ,że zap*****la ze specjalistami od leg locków

według mnie nic nie da mu zejście do WW gdzie jest milion zapaśników z mega KO powerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Wg mnie zdecydowanie Mirko vs Gonzaga, w sumie Gabriel zakończył karierę CroCopa. A w UFC miał tylko sparować, zgarniać pas i wracać na 2 walkę z Fedorem. No i ten drugi, czyli Fedor vs Antonia Silva, nockę zarwałem, nie mogłem zasnąć później i weekend zj**any był strasznie. Na tych 2 w sumie walkach najbardziej się zawiodłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nie przesadzajmy z tym "Gonzaga zakończył karierę Cro Copa" skoro za 4,5 mc Cro Cop już z Kongo walczył -.- ludzie za dużo wymówek szukają - fakt prime to prime i każdy ma lepszą formą i gorszą, ale tak zwalanie na to jest bez sensu - po prostu byli lepsi.. Skoro Mirko w stójce sobie z Mirem m.in. nie mógł poradzić i Kongo go obił czy nawet Gonzaga i mnóstwo innych to już nie róbmy z niego boga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Właśnie jakby Cro Cop był w szczycie formy to taki Mir i inni ni chuya by go nie pokonali. Cro Cop nie był wtedy w swoim prime i to jest fakt

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
przecież zombie nog zrobił z Mira w stójce sieczke ,a Cro cop nie miał co robić w stójce z Nogiem.
jednym kopnięciem rozj**ał herringa który pokonał kongo ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven - proponuję obejrzeć walki Cro Copa spoza UFC bo chyba tego nie robiłeś

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Mnie generalnie zawiodły walki Shoguna w których nie był przygotowany kondycyjnie i przez to przegrywał. Bo miał umiejętności na to żeby wygrać z każdym (no może Jones był nie do przejścia). Ostatnio wkurzyłem się jak przegrał z Gustawem bo póki miał siły to walczył jak równy z równym. No i jak jestem przy Shogunie to mega zawiodłem się na werdykcie w walce z Hendo. Tam był remis jak nic... Jak za ostatnią rundę można było nie dać dwóch pkt?

Z innych:
- jak Rakhu- zawodził mnie Palhares bo za nim przepadam a zawsze odwalał jakąś manianę i przegrywał wygrane walki... No i z uporem maniaka polował na tą nogę jakby nie potrafił nic innego...
- Pat Barry w walce z Jordanem- bo miał dosiad a bawił się w jakieś klucze na rękę. No i ostatnia jego walka też mnie zawiodła bo dał się ustrzelić jak dziecko...
- Hunt w walce z Juniorem bo za dużo czekał zamiast nacierać jak JDS był pod siatką
- Manhoef za każdym razem gdy przegrywa przez poddanie bo ma zaj**istą stójkę i zamiast dołożyć do niej chociaż przyzwoity parter to dalej trenuje uderzanie. Jego walka z Mamedem to już była przeada...
- Vitor w walce z Jonsem- miał zawodnika z jedną sprawną ręką a mimo to zamiast atakować stał jak kołek.
- Rampage w walce z Gloverem- chciałem żeby Jackson odżył na nowo
- Stann w walce z Bispingiem- liczyłem na dobre KO na angolu
- Wand z Lebenem- o czym myślał Wand to ja nie wiem...
- zawiodła mnie postawa Aldo w walce z Faberem gdy miał przeciwnika na widelcu a przestał kopać
- zawiodła mnie też decyzja w walce Pettis - Guida
- i praktycznie co walke jestem zawiedziony postawą GSP który walczy delikatnie mówiąc za ostrożnie
- jeszcze do tego pakietu dokładam Arlovskiego który jest świetnym uderzaczem, a pada jak mucha po każdym strzale przez co zawodził mnie już kilka razy...

Zmieniony przez - Noolan w dniu 2013-07-03 08:54:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Puar
Steven - proponuję obejrzeć walki Cro Copa spoza UFC bo chyba tego nie robiłeś


nawet takich herezji nie gadaj, że ja walk Cro Copa przed UFC nie widziałem lol

dobra przyjmijmy, że - Gonzaga zniszczył kariere Cro Copa i jego formę (czego nie uważam za prawdę z podanych przeze mnie argumentów) ale przyjmijmy, że tak.. to takiego Eddiego Sancheza zniszczył Cro Cop bezproblemowo w jednostronnej walce a od Gonzagi dostawał w stójce i w parterze w dodatku KO roku zaliczył.

Potem odziwo takich jak Choi czy Perosh pokonywał a jak już z kimś lepszym to przegrywał.. ofc Cro Cop był w lepszej formie w Pride ja temu nie zaprzeczam, ale gadanie, że w Prime by Cro Cop ich zniszczył (tych wszystkich co w UFC z nimi przegrał) jest obrażaniem tych zawodników i tylko o to mi chodzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
Steven0


Potem odziwo takich jak Choi czy Perosh pokonywał a jak już z kimś lepszym to przegrywał.. ofc Cro Cop był w lepszej formie w Pride ja temu nie zaprzeczam, ale gadanie, że w Prime by Cro Cop ich zniszczył (tych wszystkich co w UFC z nimi przegrał) jest obrażaniem tych zawodników i tylko o to mi chodzi..



Nie - to jest wróżenie z fusów, to samo w drugą stronę i tyle to ma sensu

Natomiast, jeśli nie widzi się różnicy w sposobie walki CC to jest się niemyślącym ignorantem. Ponadto wystarczy poczytać ile operacji miał CC w 2005-2007 i może w końcu to da do myślenia

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gilbert Yvel kończy karierę

Następny temat

Cro cop vs Aleksander Emelianenko 2 !

WHEY premium