SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze największe rozczarowanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
do tego chonan cisnął Spidera w stójce leg kickami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
1. Cro Cop vs Randelman - takiego KO na początku walki nikt się nie spodziewał. To miała być lekka rozgrzewka przed kolejną rundą turnieju Pride.
2. Mark Kerr vs Fujita - kto oglądał Smashing Machine ten wie o co chodzi po czasie, ale wtedy przegrana takiego konia jak Kerr, jednego z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w historii z prowrestlerem i brawleremnFujitą była pewnie dla wielu szokiem.
3. Royce vs Sakuraba - a najbardziej nie wynik, ale rzucenie ręcznika przez narożnik Graciech. Historyczny moment, bo przeciez BJJ miało być niepokonane i świat w to wierzył
4. Fedor vs Werdum - tego nie mogło zabraknąć w zestawieniu.
5. Cain vs JDS I - KO na Cainie, w które nie wierzyłem. Bylem przekonany, że zamiecie go, tak jak to zrobił w drugiej walce a tu zonk. Ale to moje subiektywne zdanie. Myślę, że bardziej w to miejsce pasuje dominacja Takase nad Andersonem Silvą, po jego efektownej wygranej nad świetnym grapplerem Newtonem.

Pewnie by się znalazło z 20 kolejnych, ale wybrałem te, które wpadły mi do głowy od razu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Pudzian vs Sylvia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Dla mnie bardziej Pudzian vs McCorkle. Sean na ten czas wydawał się nie tak wymagającym przeciwnikiem jak Sylvia na tamtym etapie kariery mariusza, a Pudzian non-stop trenując i nabierając doświadczenia ringowego powinien z nim powalczyć ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Zartowalem I pamietam ten hype ze Pudzian po Fedorze sie przejedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Hehe kosmos normalnie I niektórzy naprawdę w to wierzyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Heh, ja w walce z Kawaguchim zauważyłem że coś jest "nie tak". Niestety. A pamiętam jak jeszcze nie miałem tu konta i się jarałem że Pudzian będzie się napyerdalał albo w K-1 albo w MMA

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
sam sobą się rozczrowałem k***a ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Chyba nie będzie zaskoczeniem jak powiem że wyczyn Spidera mną z lekka wstrząsnął:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gilbert Yvel kończy karierę

Następny temat

Cro cop vs Aleksander Emelianenko 2 !

WHEY premium