SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze największe rozczarowanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
"Cain vs JDS 1 - Cain zniszczył Lesnara, dostał w minute KO od JDS ... sezonowi fani chyba go uważali za boga w ludzkiej postaci ..."

Cain wygrał w rewanżu z JDS więc nie wiem co to ma do "sezonowców"- sezonowcy podniecali się Lesnarem- który w mojej opini od początku był tylko napowanym balonem marketingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Było kilka takich rozczarowań:
- werdykt Shogun Machida po ich pierwszym starciu;
- sposób w jaki Lesnar przegrał z Cainem;
- przegrana Belforta z Andersonem;
- przebieg walki Overeem Werdum;
- Overeem vs BigFoot;
- 5 runda starcia Sonnena z Andersonem, ból dupska nie do opisania;
- drugie starcie Sonnena z Andersonem;
- Nick Diaz z Conditem i GSP;
- Nate Diaz z Bensonem.

/edit
Aha, no i że Jones nie odklepał z Belfortem albo że mu łapa nie poszła.

Zmieniony przez - enediktal w dniu 2013-07-02 14:17:33

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Big Foot vs Ali ... rozczarowanie na maksa

Fedor vs Werdum .. szok i takie nie dowierzanie przez kilka dni

Mirko vs Randleman I .. to już było wk***ienie po prostu jak czytałem o Mirko, świetnym kick-bokserze, który dostaje tak głupie KO ( to był 2004 rok a w MMA zacząłem się wgłębiać od Nastka w Pride - 2005 ) wcześniej Mirka kojarzyłem tylko z K1

Mirko vs Gonzaga .. Tak samo


Hunt vs JDS ... jak Hunto mógł paść :( w 1 rundzie taka bomba a on wstał .. w ostatniej to już chyb a zmęczenie tak zaprocentowało bo sama obrotówka nie była na szczękę.

Melvin vs Mamed .. Melvin zapomniał jak nokautował w kilka sekund ludzi i tłumaczył , że dopiero rozpoznawał przeciwnika . Nic nie zaryzykował a skończył jak skończył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Właśnie - Manhoef i jego walka z Lawlerem. Jak on mógł tak to schrzanić...

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
aa bez kitu dobry przykład ! I jeszcze Carwin vs Lesnar sobie przypomniałem .. taki zły byłem , że pompowana bańka " najniebezpieczniejszego człowieka na ziemi " nie pękła . A wtedy było tak blisko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Overeem vs Big Foot- do końca łudziłem się że gorsza forma fizyczna nie jest żadnym wyznacznikiem

Fedor vs Henderson- baaaaaardzo smutna walka. Ta przegrana była gorsza od przegranej z Werdumem i BF imo


Carwin vs Lesnar- bo była to pierwsza walka UFC którą oglądałem prawie na żywo (prawie bo rano, po gali) i bardzo kibicowałem CArwinowi, mimo że nie miałem pojęcia kogo pokonał itp itd. Po pierwszej rundzie zajarałem się jak dziecko a potem kvrwy lecialy po całym domu


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2013-07-02 16:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Fedor - Werdum - największy szok wówczas dla mnie jak na drugi dzień z rańca oglądnąłem powtórke ,
Jeszcze jest dużo tego, ale nie chce mi się zastanawiać

btw jakby teraz Werdum odklepał Fedora to wgl bym się nie zdziwił, ale 3 lata temu to ja mało wiedziałem o Werdumie i miałem przekonanie jak nadal co niektórzy, że Fedor jest niezniszczalny

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-07-02 17:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Jak Carwin nie dał rady znokautować uciekającego jak kurczak Lesnara i w drugiej ledwo stał na nogach to normalnie łzy miałem w oczach z wk***ienia;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5050
Carwin vs Lesnar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie zawiodl pudzi z silva, i wszystkie wygrane walki przez neandertala mnie w pewnym sensie zawiodły hehe
pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gilbert Yvel kończy karierę

Następny temat

Cro cop vs Aleksander Emelianenko 2 !

WHEY premium