SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka wręcz z psem - ale dla fachowców!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
mat3378 ty burak jesteś i masz burackie podejście do sprawy że pies na łańcuch i ***.To ludzie udomowili psy i jak już mają wziąć za to odpowiedzialność to w jakiś normalny sposób.Psy atakują przez to że właściciele na******lają je ucząc ich agresji.Trzymają tylko na łańcuchach a potem *** po latach spuszczają z łańcucha albo jak się chcą pozbyć.I taki agresywny szfendek może zaatakować. A psy pupilki zazwyczaj są spokojne.Brejdak cioteczny ma 2 amstaffy i są takie spokojne i potulne jak chomiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Panowie-nie rzucajcie epitetami w swoją stronę.Trochę inaczej można wyrazić własne zdanie.


Kolega miał traumatyczne wydarzenie w dzieciństwie i ma przez to mocno wypaczony obraz jak postępować z psami.Tylko mi nie odpowiada to co pisze,że jak jest zysk ze zwierzęcia,to trzeba je szanować,a jak nie ma zysku to...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23895
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23895
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Queblo, Ty rasisto

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
ciekawy temat.
Samemu często zdarza mi się mieć kontakt z agresywnymi psami, nie są to oczywiście wyżyłowane pitbulle, ale biegając wieczorkiem gdzieś lasem nie trudno jest spotkać psa, którego właściciel uznał za stosowne wypuścić "niech sobie pobiega"
Każdy pies jest inny, często widząc naprawdę wielkie bydle okazuje się że pies jest całkowicie spokojny, kiedyś natomiast nie zwróciłem uwagi na małego powiedziałbym pieska do czasu jak mi się w łydkę w gryzł ni z tego ni z owego.
Psy pasterskie to inna sprawa, z jednej strony stosunkowo dobrze wytresowane, zazwyczaj spokojne, z drugiej zaś niesamowicie silne, wytrzymałe i co najgorsze myślące.
Chętnie poczytam o zachowaniu wobec agresywnych psów bo wiem że ugryzienie to nic przyjemnego, zwłaszcza jeśli wiąże się z niepewnością co do zaszczepienia psa.

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51568 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to w ogóle za pomysł żeby dla zabawy znęcać się nad zwierzęciem? Powiem wam kto tak robi. Różne ścierwa, bo jak się dla zabawy robi krzywdę zwierzęciu to już się przestaje być człowkiem. Takim ludziom życzę bolesnej śmierci i z chęcią sam bym takich katował, bez wyrzutów sumienia.
Zwierzęta są bardziej ludzkie od ludzi. Nie są przynajmniej okrutne...

mat3378 Nie wiem kto cię wychowywał i nie chcę wiedzieć, ale jak myślisz, że psy to takie maszyny do na przykład strzeżenia domu to powinieneś na jakąś terapię pójść.
Zmieniony przez - NobbyNobbs w dniu 2011-05-01 18:51:08

Zmieniony przez - NobbyNobbs w dniu 2011-05-01 18:53:07

Zmieniony przez - NobbyNobbs w dniu 2011-05-01 18:57:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie mpożna na podstawie zachowania jednego psa uogólniać wszystkich psów,podobnie z ludźmi.Jak jeden jest s****ysynem,bo coś złego zrobił,to nie znaczy,ze wszyscy ludzie są źli.

Co do walki wręcz z pasami,jak sugeruje tytuł posta,to bym się nie odważył,bo walka wręcz sugeruje puste ręce.Ale dobry gaz w ręce pomaga,co jakieś dwa tygodnie temu testowałem na milutkim amstafiku...Myślałem,że zaraz wyskoczy przez płot przy domu,który sprawdzaliśmy podczas wezwania.Siadł na dupie momentalnie.Aż mi go szkoda przez chwilę było,ale jak pomyślałem coby zrobił ze mną gdyby udało mu się przeskoczyć,to już mniej go żałowałem

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2011-05-01 21:32:10

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak pies rzuci się na nas z zamiarem zagryzienio-obalena, to w gilotynę go

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy można

Następny temat

czy to mieliście - tragedia

WHEY premium