SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka wręcz z psem - ale dla fachowców!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1337 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21243
haha to fakt, predzej kopnal bys sie w czolo niz szarzujacego zdrowego i silnego psa w szczeke, wes jeszcze pod uwage, ze to nie zbyt codzienna sytulacja jak leci na ciebie bestia ktora ma zamiar cie uszkodzic i emocje ktore temu towarzysza mogly by ci przeszkodzic w wyprowadzeniu celnego ciosu i wtedy bys zalowal, ze wybrales takie rozwiazanie :)

Zmieniony przez - peko1234 w dniu 2011-12-16 12:30:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Piszecie tak jakby każdy z Was w swoim życiu stoczył setki batalii z psami. Pewnemu trenerowi jiu-jitsu którego znam udało się tak zrobić, ale widzę że i tak wiecie swoje.
Mowa o sytuacji, gdy te kopnięcie dotrze do celu, kurcze blade.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-12-16 13:44:07

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Puar aja znam kolesia co w solówkach 1 na 3 kolesi roznosi ich w hooy,co nie znaczy że ja jestem takim zaj**istym fightŁAPĄ jak on bo w takich solówkach baty przeważnie dostawałem

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I z tego powodu że nie wszyscy są tacy zaj**iści żeby kopnąć psa w ryj, mamy się nie zastanawiać czy w razie trafienia pies odniesie poważne obrażenia?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Kolego temat o który toczysz bój mozna porównać do tematu typu: co zrobić żeby nauczyć sie łapać lecące kamienie i je odrzucić

realne a w większości przypadków N I E + jeszcze inne aspekty

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-16 14:55:43

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wiem że komuś przeciętnemu raczej trudno byłoby zrobić takie coś, ale nie w tym rzecz. Chodzi o wyrażenie opinii co do tego co się stanie jak już dobre kopnięcie wejdzie.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
jak sie trafi to piesek padnie

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Puar aja znam kolesia co w solówkach 1 na 3 kolesi roznosi ich ...

Uwaga formalna.
Solówka to walka 1:1.
Walka 1:3 to nie solówka.

Patrz wikipedia:

Solo (z wł. solo, 'sam'):

określenie oznaczające, że dany utwór muzyczny lub fragment utworu grany jest lub śpiewany przez jednego wykonawcę. Utwór napisany w całości na jeden instrument nosi miano utworu solowego, a jego wykonawca to solista.
(przeważnie w muzyce rozrywkowej) fragment utworu muzycznego grany lub śpiewany przez jednego wykonawcę, z ewentualnym pomocniczym akompaniamentem, często improwizowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale u nas na mieście określenie solo oznacza walke najczęściej z 3 osobami na raz,bo jak jest ich mniej to nie atakują.TYM MIASTECZKIEM RZĄDZI ZŁO

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-16 15:38:33

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
masz puar specjalnie dla Ciebie :D



This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy można

Następny temat

czy to mieliście - tragedia

WHEY premium