SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka wręcz z psem - ale dla fachowców!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i pchniesz tą dłoń w pysk tak długo aż łapiesz psa od środka za ogon, chwytasz ten ogon i ciągniesz, i wywracasz psa "na lewą stronę" jak jakieś stare kalesony, wtedy szczęki psa zamiast zaciskać się idą w drugą stronę i piec nic Ci nei zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieję że pomogłem i rozwiałem wszelkie wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
sory chłopaki ale temat gadki walki z psem jest z doopy totalnie.czujesz sie nie pewnie,w okolicy grasuja psy czy to po lesie.kupujesz gaz pieprzowy i masz z głowy.mniejsze szkody dla ciebie iż w walce w ręcz i wymyślaniu jakis kombinacji alpejskich

a jak ktoś chce sie sprawdzic z psem to zapraszam do mnie(przegryza swińska noge na raz)z ręką na pewno nie miał by problemu,z nogą nie wiem.krowich stópek mu nie dawałem
Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-13 17:09:04

Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2011-12-13 17:11:04

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gaz pieprzowy? Gaz pieprzowy jeszcze bardziej wkurzy pieska który chce zrobić nam krzywdę. Poza tym gazem też trzeba trafić i wziąć pod uwagę kierunek wiatru.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
po 4 razie jak dostawałem gazem faktycznie byłem wkurzony,ale pierwszy raz zawsze jest bezcenny

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Puar,boisz się ze gazem nie trafisz w pieska za to nie boisz się pudła przy próbie kopnięcia go w mordę?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nawet jak trafisz go gazem to chyba i tak efektywniejsze będzie dobre kopnięcie. Podobno na jedne psy to działa, inne tylko wk***ia, więc mając wybór postawiłbym na kopa.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zważywszy ze psy mają znacznie bardziej czuły i wrażliwy węch niż człowiek myślę ze gaz byłby dobrym rozwiazaniem.

zresztą nieraz w wiadomosciach,w TV, sie trąbi że jakiś pies pogryzł kogoś(i to nie tylko dziecko a czasem i kogoś dorosłego),natomiast nigdy się nie słyszy by ktoś przekopał jakieś duzego psa, który naprawdę chce Ci zrobić krzywdę

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-12-13 22:03:32

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Agresywne, groźne rasy psów mają też zwiększony próg bólu, wytrzymałość, a nie tylko węch. Już się dużo naczytałem i nasłuchałem jak to po psiknięciu takiemu w nos - nie dało to efektu.
Rzadko słychać że ktoś przekopał psa bo może rzadko tego próbują no i psy raczej nie patrzą czy ofiarą jest ktoś kto ćwiczy sztuki walki czy jakiś dzieciak.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-12-14 15:22:12

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Puar dostałes kiedys gazem??obojetnie czy zwykłym czy żelowym

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy można

Następny temat

czy to mieliście - tragedia

WHEY premium