SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy można

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 205
cześć
chciałbym swoje dziecko (córeczka) jak najwcześniej zapisac na jakąśsztukę walki myśłałem o judo. NIe wieci jaka jest dolna granica wieku i gdzie w okolicach Katowic szukać takich klubów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
W kazdym klubie w ktorym prowadzone sa zajecia z mlodzieza. A dolna granica wieku to chyba 6 lat

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1868
Raczej nie ma granic wiekowych ale trudno jest znaleźć klub,który zajmuję się szkoleniem małych dzieci a nawet jak jest to trzeba zainteresować się wyglądem treninguWiadomo,że im dłużej się trenuje pod okiem dobrego trenera i im wcześniej się zaczyna to teoretycznie więcej sie osiaga

Trening,który opuścisz jest treningiem,którego już nigdy nie odrobisz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Raczej na 99% sa granice wiekowe z tym tez , ze zalezy to jaka ona bedzie od klubu. Niestety na Poludniu Polski nie wiem jak to wyglada, ale wydaje mi sie ze jest to 6 lat mnieszych szkrabow nie widzialem nigdy na treningu judo.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
A co do szkolenia i przebiegu treningu u takich malych dzieci to jest to raczej jeszcze w formie zabawy i oglonorozwojowka przez dlugi czas wlaczajac w to stopnoiowo elementy judo.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 205
ogólnorozwojówka to bardzo dobrze miałem nadzieję że tak to właśnie wygląda. A czy ktoś może polecić dobre kluby w okolicach KAtowic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
W okolicach Katowic? Nie wiem dokladnie ile jest do Bytomia ale chyba nie duzo takze zdecydowanie Czarni Bytom chyba najlepszy klub w Polsce w tej chwili.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Ewentualnie jeszcze Polonia Rybnik. Chyba Mks Palac Mlodziezy Katowice tez prowadzi mlode grupy

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
i jeszcze AZS Gliwice tez chyba niedaleko.;)

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 205
ok dzieki pablo. MIales rację w domu młodzieży sa prowadzone takie zajęcia dla dzieci. Jutro ide ją zapisac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Zapisz zapisz ja swoje tez zapisze , ale jeszcze musze poczekac az podrosnie ;) Judo to najlepszy sport walki dla tak malego dziecka wedlug mnie. Kiedys jeszcze widzialem jak chyba 5-cio latki walczyly na jakims turnieju mikolajkowym taekwondo fajnie to wygladalo , ale co z tego, ze wygladalo;)
Pozdrawiam

Grappling

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

panowie, co wybrać?? ....proszę o pomoc

Następny temat

Walka wręcz z psem - ale dla fachowców!

WHEY premium