SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka bez kontaktu, skutecznie...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Niestety, nie uda się tego zwalczyć i myślę że nie ma się co porywać z motyką na słońce.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
z naszego podwórka: kickbokser który pobił uczniów miszcza na jego własnych zawodach został oskarżony o stosowanie środków dopingujących.

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2013-04-01 20:35:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jest coś takiego jak hipnoza, psychomanipulacja i tym podobne. Do pewnego stopnia można komuś wmówić żeby cię nie uderzył czy coś podobnego. Ale jak ktoś jest zdeterminowany to takie czary nie pomogą. Tak powiedział Derren Brown i to widać w filmiku z poprzedniej strony i na wielu innych

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
Czytając o George'u Dillmanie, przypomniałem sobie to:
Prawda czy fikcja - Nadprzyrodzona moc




Jak komuś się nie chce oglądać całości, to tu jest końcówka:




Zmieniony przez - sirChris w dniu 2013-04-02 20:57:55

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
To stąd się wzięła nazwa szpyrytusu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bardzo dobry ten dokument. Z drugiej jednak strony ja nie wykluczam istnienia jakiejś życiowej energii albo tego że niektórzy mogą COŚ ciekawego umieć



To powinni zbadać i sprawdzić czy to nie jest sztuczka bo tak po ciemku to sobie może

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-04-03 16:38:11

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-04-03 16:41:14

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Lipa. Sam montaż i praca kamery (cięcie ujęć, punkt filmowania) wskazują, co chcieli ukryć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1992 Napisanych postów 19849 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732010
No lipa z tym lewitowaniem straszna. Praca kamery tak jak slusznie zauwazono i ten mnich mogl przeciez usiasc na srodku tej komnaty, a nie prz tych dekoracjach, zreszta ten gosc ktory na to patrzy to bodajze zawodowy iluzjonista, on szukal prawdziwej magii i trafil do tego mnicha. Mysle ze pokazali obaj jeszcze jedna zgrabna sztuczke,ktora inni chetnie sie beda zachwycac, a mnich nie zdradzil prawdziwej magii

Co do tego filmiku z pierwszej strony, ( blondyn vs. brunet) to zastanawia mnie dlaczego w takiej pozycji, dlaczego nie na stojaco, udziwnianie tylko przewidywalnego. Ale blondyn jaki zadowolony po pierwszej swojej akcji...
Ludzie ktorzy chodza do takich magikow na treningi to osoby bardzo wygodne, leniwe, ktorych nie stac na naprawde ciezki trening. Im odpowiada taka bez kontaktowa "walka" to jest ich swiat. Maja swojego guru, swoje stopnie, swoj system. Im to pasuje. Oni niczego innego nie dopuszczaja do siebie, nawet brutalnego sprowadzenia na ziemie.- wiedza ze nie moga otworzyc oczu bo sa nikim, wola miec je zamkniete. I w swoim towarzstwie nosic dumnie wysokie stopnie nadane przez ich mentora o umiejetnosciach z kosmosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No właśnie ciemno i wkurzająca zmiana ujęć... no ale to Discovery...
Kiedyś się przejadę po tych wszystkich Tybetach i sam sprawdzę



Tu gość sztuczką nabiera ludzi w biały dzień na ulicy

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-04-03 23:29:39

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 209 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6042
pierwszy filmik wymiata :D:D:D::D:D
temu blondynowi się życia odechciało jak wyłapał parę sęków :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spięte barki

Następny temat

Trening do oceny pod Muay thai i MMA

WHEY premium