SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1220
I jak tam wrażenia po walce? Jak się czujesz? Jesteś dumny z siebie, czy gryzą cię sumienie? Pamietaj, żeby przed każda walka wchodzic na sfd i się pytać jak pokonac potencjalnego przeciwnika :D. Czlowieku ty się pytasz o takie coś, a nikt by ci nie powiedział tego jak się bić, bo to poprostu jest sprawa wyuczona, ludzie lata trenują na sali...Jeżeli kręci cię to, lubisz dać komuś po mordzie, to zapisz się na jakies mma, boks itd. Aha i pozatym na takie pytania co zadawałes znalazłbyś wlasnie na sali. Uważam, że jestes idiotą(po tych twoich pytaniach). To wszystko co mam do powiedzenia.
P.S. Do nauki się weź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 987
pewnie to wyglądało tak:
Poszliście do lasu, kazałeś mu spojrzeć na drzewa i zapytałeś się kto zbudował ten karmnik. On odpowiedział: pewnie ptaki, i wieWIUŁki im pomagały. Kopnąłeś go loł kingiem na głowe i pozostawiłeś go na pożarcie drapieżnym sarnom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Dobre,

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 463 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11903
Kurde bele, u mnie wszyscy śpią a ja sie ryje do monitora

Tak naprawde to pewnie odegrał tą scenke na Action Menach (pamieta ktoś jeszcze to to?) i bił z bani po jajcach, jego przeciwnik odpowiadał łokciem na stopy.

Temat świetny kolejny klasyk sie rodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zayebisty temat!
ja bym podwiesił haha
nie ma to jak dobry humor tylko nie ten dział
tak jak ktoś już napisał nie wierzę, że jest taki idiota więc to pewnie prowokacja ale udana
Czekamy ze zniecierpliwieniem na twoje kolejne walki i ich recenzje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
KaszFanek jak po jajcach, to tylko mistrz krocza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
chlopak dobrze robi ze sie pyta, dobrze opracowana strategia to wieksza szansa na sukces !

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41976
Ja bym mu zaje*ał z nosa w pięść i jaj w kolano!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Low kick na głowę a tu rozkminiają bezmózgi (a autora bluzgają, że głupek ) o co chodziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13932
zakończył bym to kopnięciem obrotowym na kostkę ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silownia sprzecik xD

Następny temat

hantle

WHEY premium