SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Ty taki stary ?
Pewnie jeszcze Ci się włos na jajkach nie pojawił a innych umoralniasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
pewny siebie jestes widze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stwierdzam fakty tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
ja chociaz nie zadaje takich glupich pytan jak ten lepek na temat walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3296
ehh ... mówiłem żebyś nagrał walkę bo i tak ci nie uwierzą :( :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Nagrywanie solówek czy ustawek to dobra rzecz, kiedyś pokażesz swoim wnukom i powiesz, " To właśnie znaczy być hoolsem "

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
low kicki na głowe to troche jak wystrzelenie z pistoletu dwóch magazynków ostrzegawczych w tył głowy. Gratuluje autorowi zwycięstwa nad kurduplem z niedowagą jestes dla mnie superhero prawie jak ważka-men, jak już jesteś drugi w rankingu WBC to czas na walkę o pas. Mogę cie trenować na początek obijanie worka z kamieniami aż pokruszą sie na pył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
A zdjąłeś "kominiare" ?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wytłumaczy mi ktoś jak wygląda low kick na głowę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
Tylko Chuck Noriss to może wytłomaczyć mnie sie wydaje że jak ktoś ma głowe na poziomie piszczela i w nią kopniemy to bedzie low kich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

silownia sprzecik xD

Następny temat

hantle

WHEY premium