SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje'08->Wakacje'09, cel: znaczna metamorfoza, nowe foty - 9 str.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Cześć, zakładam ten dziennik treningowy, żeby utrzymać się w swoich postanowieniach, których dokonałem podczas obserwacji swojej sylwetki i sylwetki innych na plaży podczas wyjazdu na wakacje nad polskie morze z ekipą;)

Teraz troche o powodach pójścia na siłke.Zawsze byłem ten chudy i słaby, późno dojrzewałem. Jak byłem młody miałem odstające łopatki, skolioze. Przy wzroście około 180 cm. ważyłem troche ponad 60 kg. Jestem typowym ektomorfikiem. Miałem problemy z przybraniem każdego kg. Robiłem w domku pompki, bawiłem się sztangielkami po 10 kg. i próbowałem się podciągać na drążku. W 3 klasie LO chodziłem na siłke po lekcjach, za bardzo to nie przyniosło rezultatów, ale systematycznie czytałem sfd przez pare ładnych lat.

W końcu w połowie października 2007 poszedłem na siłke mając prawie 19 lat.

Moje wymiary na ów moment:

Wzrost:186 cm.
Waga: 67,5 kg.
Barki: około 115 cm.
Klatka: około 105 cm.
Pas: 72 cm.
Biceps: 33,5 cm.
Udo: 51 cm.
Łydka: 37 cm.
Przedramię: 32 cm.

Trenowałem na początku splitem przez około 3-4 miechy, potem spróbowałem FBW, ale z tendencją do przewalania treningu, nawiązując do splita, co nie miało sensu. Potem znowu split. W sumi pół roku splitem jechałem, po za próbą FBW. Potem spróbowałem normalnego FBW z postu "Geneza, zasady FBW". Ten trening dużo mi dał. Teraz mam staż około 8 miechów. Pojechałem na wakacje. Brak kontaktu z siłownią około miecha.

Teraz moje wymiary po tych 8 miechach, przed wakacjami:

Wzrost:186 cm.
Waga: około 85 kg.
Barki: około 130 cm.
Klatka: około 115 cm.
Pas: 80-82 cm.
Biceps: 39 cm.
Udo: 65 cm.
Łydka: 39 cm.
Przedramię: 36 cm.

Zjadłem sporo gainerów przez te 8 miechów i pare innych odżywek. Co do diety, to ścisłej diety nie miałem, bo nie dałbym rady, ale miałem zarys, tzn. wyznaczone śniadanie, potem 3-4 obiady popijając oliwą z oliwek itp.,

Jak widać sporo poszło. Około 18 kg. wagi. Mialem kompleks masy. Jak szalony robiłem mase. Nie myślałem o tym, że na plaży liczy się też definicja. Uważałem, że to tylko 2 tyg. w roku, które nie są ważne, aż tak dla sylwetki. Dopiero się ocknąłem na plaży, że mam jednak jak na moją typowo ektomorficzną budowe po prostu oponke!

Teraz mam postawnowienia odnośnie tego roku treningu, żeby zupełnie inaczej wyglądać na plaży za rok, jeśli pojade na wakacje. Zaznaczam, że nie ważna jest dla mnie siła, a wygląd.

Moje cele:

1. waga: z 85 kg. do 90-100 kg. - trening na mase na początek split z treningiem na klate z tego eksperymentu "pełna klatka", żeby wreszcie się ruszyła + + armagedon na łapy, będe przelatał na przemian splita z FBW. Do tego chce zakupić Horse Power + białko. Chyba odstawie gainery, żeby mnie za bardzo nie zalewało. Chyba, że przed i po treningu tylko.

2. kaloryfer na brzuchu - systematyczne treningi brzucha po każdym treningu + aeroby od 10 do 20 min. po każdym treningu

3. wyrównać dysproporcje między całym ciałem, a klatką - trening "pełna klatka" z tego eksperymentu na sfd.

Zakładając ten dziennik mam nadzieje, że są tutaj ludzie, którzy mi pomogą osiągnąć postawione cele (wiem, że te wypisane powyżej, to wysoko postawiona poprzeczka) i będą mnie motywować, a także Ci którzy posiadają sporą wiedze udzielą mi pare wskazówek, a także ocenią stan obecny, który będzie widoczny na zaraz dodanych fotkach. Jedna będzie z koleżanką. Momentem kulminacyjnym tego dzienniku będzie wstawienie fotki takiej samej, jak ta z kumpelą, tylko po metamorfozie.

Komentujcie, oceniajcie i motywujcie! Dzięki z góry:):):)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 588
heh no dobra nie chcialo mi sie ;p . Ale ten trening i tak nie dla Mnie jak troche o nim przeczytalem bo zbyt ciezki a ja poczatkujacy jestem nie chwalac sie ;p;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343


Tutaj jest ta fotka z kumpelą na wakacjach. Za rok jeśli pojade na wakacje zrobie podobną i wstawie dla porównania z tą fotką;)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343


Kolejna fotka

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343


Następna fotka. Na tej fotce widać, że klatka odstaje i troche się odłożyło tego tłuszczu, szczególnie na brzuchu.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343


Ostatnia fotka. Wg. mnie plecy to moja najmocniejsza strona.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Ostatnia fotka. Wg. mnie plecy to moja najmocniejsza strona.

Według mnie, najmocniejszą stroną jest Twoja koleżanka

A mówiąc poważnie: powodzenia! zdrowo jedz, nie obijaj się i będzie dobrze.

Zmieniony przez - junior__23 w dniu 2008-08-21 19:01:16

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Który temat do wywalenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Ten drugi, gdzie fotki są z tym szarym paskiem, bo wstawiłem za duże fotki. Dzięki z góry i sorki za bałagan;)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6759
No Player kolezanka konkretna, pozdrow od sfd

Masuj masuj do setki i bedziesz dzik ;P
Ja na razie chce do 85 ;)
Zapraszam do mojego dzienika , w podpisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Masuj ostro! Powodzenia Daj jakieś zdjecia koleżanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Ok, pozdrowie kumpele od Was;) Oceniajcie sylwetke i czekam na rady i motywacje:D

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska Cwiczen

Następny temat

pomoc przy ustaleniu treningu

WHEY premium