SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga stoi.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Witam, od jakiegoś czasu (koło miesąca) staram się przybrać na wadze, z redukcji na której makro było 160B,200W,100T przechodziłem z tygodnia na tydzień +30g węgli, doszedłem na dzień dzisiejszy do poziomu 160/390/100. Nie pamiętam kiedy dokładnie zacząłem redukcje,ale był to poziom 74/73kg~ (pomiarów nie mam) jakiś czas po takim jedzeniu zważyłem się itd. i wyszło:

Waga: 76,3kg
Biceps: 36cm
Klatka: 92cm

Było to dokładnie 12.03.2016 dziś postanowiłem zważyć się znowu (29.03.2016) i wyszło:

Waga: 76,4kg
Bicpes: 37cm
Klatka: 93cm

Zauważyłem,że wszystko stanęło w miejscu,bo przecież te pomiary jak i waga mogą się wachać, jaka może być tego przyczyna, mam dorzucić więcej kalorii czy być cierpliwym i w końcu ruszy? Przez te 3tyg ciągle zwiększałem kalorie poprzez węgle.(+30g/tydzień) Wrzucam przykładowy dzień z diety (co dziś zjem + te 30g węgli,bo jest to z przed tygodnia). Dodam,że mam tendencje do zalewania dolnej części brzucha. A i mój bilans zawsze jest dodatni, żelaźnie się tego trzymam, zdarzy mi się zjeść więcej niż powinienem,ale nie często.

Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 76
Wzrost : 179
Obwód klatki : 93
Obwód ramienia : 37
Obwód talii : -
Obwód uda : 57
Obwód łydki : -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x w tygodniu siłownia
Odżywianie : -
Cel : masa
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : -
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA + Mon. Kreatyna + BA + Białko Izolat + S.A.W
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana











Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-03-29 11:03:38

Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-03-29 11:05:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1540
Takie pytanie. Ile Twoja nadwyżka kaloryczna zazwyczaj wynosi w dniach treningowych i wolnych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Dokladnie nie wiem, bazuje na tych wartościach na ktorych skonczylem redukcje tj. 160/200/100 (tak mi poradzono, tu na forum,zeby sie nie zalac) i dodaje stopniowo te kalorie z węgli. i jest to koło 3300 kalorii na ten moment, natomiast kalkulator pokazuje mi:

3510 kcal
15% białka: 527 kcal = 132 g
55% węglowodanów: 1931 kcal = 483 g
30% tłuszczu: 1053 kcal = 117 g

Takie wartości żebym przytył.



Zmieniony przez - Rito w dniu 2016-03-29 11:25:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1540
Ja bym polecił Ci zapisywać codziennie co jesz do dziennika żywieniowego na tym forum, bardzo pomocny. Może być to przyczyna, iż źle obliczasz waga produktu i kcal się nie zgadzają. Ja miałem na początku tak, że na "oko" wliczałem gramy i waga stała w miejscu. Jak masz wagę kuchenna + ten dziennik to wszystko powinno być dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Ważę wszystko co jem, trzymam się tego rygorystycznie, waze a potem liczę, albo z tabeli kalorii z internetu albo z etykiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
A po co Ci ta waga? Patrz na wymiary i lustro, jak przez dwa tygodnie chociaż 0.5cm doszło to jest dobrze, a u Ciebie wychodzi że nawet 1cm.

A jak nie idzie to za mało kalorii albo zły trening, dodawaj co tydzień ciężaru/powtórzeń i będzie szło jak jest nadwyżka.
1

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Zły trening raczej nie, zawsze jestem spompowany i czuje ze mięśnie są wyczerpane po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Masz przeciążać mięsień z treningu na trening dodając np. ciężaru czy powtórzeń, to że się spompujesz nie oznacza że będziesz rósł

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
Czyli robienie koło 8-10 tygodni sposobem 4 serie 8 powtórzeń i później zmiana na np 3x12 to nie jest dobry sposób?


Zmieniony przez - Rito w dniu 29/03/2016 13:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jak masz stały plan i dodajesz co trening obciążenie to może być

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 238 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4020
No tak ale nie da się przecież dodawać przez taki okres ciągle ciężaru, w końcu przecież przyjdzie taki moment że nie podniose więcej niż na poprzednim treningu, co wtedy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatkowe kilogramy po świętach

Następny temat

Płynne przejśce z masy na redukcję

WHEY premium