SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga stoi - Co robić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
No więc tak.. jak moze niektórzy mapiętaja zwróciłem sie z prośbą o pomoc i ocene mojej diety - https://www.sfd.pl/temat254561/ - minęło trochę czasu a ja z 96kg (26-27bf) zszedłem do 89kg (mybodycomp -23%, ta nowa stronka ellisa z wszystkimi pomiarami - 22%). Wszystko idzie całkiem ładnie.. staram sie nie przekraczać tygodniowego spadku powyzej 1,5kg. Waże sie w soboto zawsze rano. w tamytm tygodniu w sobote odnotowałem spadek troche powyzej 2kg ale było to spowodowane dołożeniem troche gry w piłke z kumplami. W tamtą sobote było cos koło 89,8kg. Dzis ważenie i 89,3. Czyż by to juz set point? Raczej w to nie wierze czy moze cos sknociłem? Pytanie - co robić! Standardowo mógłbym zacząc panikowac i ciąć co popadnie ale to jest chyba głupi pomysł. Czekać do następnej soboty z ważeniem i potem cos kombinować? A moze dorzucić sobie jakis spalacz?


PS. Co myslicie o taurynie w celach antykatabolicznych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
zgodnie z obietnicą jestem i oto co powiadam.. zrobiłem 4 aeroby w tym tygu + wczoraj troche piłki z kumplami (czyli razem 5) i oto dzisiejszy wynik.. 87,5 czyli 1,8 kilo w dół względem tamtej soboty.. czyli treningi prawdopodobnie obetne do 4 w tygu i bedzie koło 1,5 kila.. waga znow sie ruszyła.. jedziemy dalej.. pozdrawiam.. doniose co sie dzieje pod koniec nex tyga :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
obniżasz kalorie w diecie jeśli nie to obniż teraz o jakieś 100-200 kcal z węglowodanów


a i na wage samą nie patrz patrz po %bf jeśli spada to jest git że waga nieznacznie leci w dół bo świadczy to o tym ze mięsko zostaje


przy % bf 23 nie potrzebne ci antykataboliki tymbardziej tauryna

jak zaejdziesz do około 15% to wtedy można zacząć myślec o antykatabolikach teraz szkoda hajsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
Nie obniżam kalorii w diecie. Diete mam ułożoną według postu Ellisa. Co do tauryny - pytam co o niej myślicie wogole jako antykatabolik a nie akurat teraz. Teraz to pytam czy nie dorzucić jakiegos spalacza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
albo zwieksz wysilek albo obetnij kcal jak kolega radzil bo teraz nawet mozesz zaczac znowu tyć (wraz ze spadkem wagi spadlo zapotrzebowanie organizmu na kcal)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
a niby czemu miałbym zacząć teraz tyć? Weź mi to racjonalnie wytłumacz? Bo o ile zapotżebowanie spadło do poziomu w którym organizm zjada tyle co powinien - jest na zero to jak ma zacząc tyć? A raczej nie przypuszczam zeby organizm sobie zszedł ponizej tego zapotrzebowania co mu dawałem i teraz zacznie tyć! Co do cięć w diecie to chyba jeszcze tydzien przeciągne i zobacze co sie bedzie działo. Tak długo miałem problemy z nadwagą że raczej tyg nie robi mi różnicy. Potem albo obetne kcal albo dodam wiecej ćwiczeń.

Co do tauryny to pytałem ogólnie - co o niej myslicie jako antykataboliku.
A na teraz to pytałem czy dorzucić jakis spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
no spadlo twoje zapotrzebowanie metabolizm pewnie tez zwolnil i efekt moze byc tak jak pisalem

co do spalaczy scorch redline thermo speed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
tauryna jako antykatabolik to nei najlepsze rozwiązanie to tylko jeden aminokwas wiec cudów niema się co spodziewać jedynie w reklmch le wiesz jak to w reklmach

jak sie boisz o mięsnie to rpzed treningiem zapodawaj szybkowchłanialne bałko WPC/WPI 15 do 20 gram i po trening również tka porcja

a tauryne jak chcesz mozęsz dorzucic droga nie jest (ja bym olał w sumie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1868
niee no tak pytam bo duzo czytałem na temat jej działania i raczej ją zachwalano. Niestety nie mam kasy zeby sobie dorzycać do diety HMB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 347 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38926
A moze lekko zwiekszyc ilosc weglowodanow na tygodniu przez pare dni i potem znow zmniejszyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no hmb to jakbś miał hajs to anwet nie kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Tauryna jest tania wiec mozesz kupic. Jako antykatabolik wpc.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena diety

Następny temat

PRZYGOTOWANIE DO KONKURSU

WHEY premium