SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ważenie produktów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 134 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1008
Siemanko mam pytanie bo zawsze mnie zastanawiało mamy zjeść 100g ryżu po ugotowaniu czy 100g ryżu przed ugotowaniem po (po ugotowaniu 200-250g) nieraz mam bez torebeczek i się zastanawiałem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
Wszystko mierzysz/ważysz przed obróbką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Woda nie ma kalorii więc liczysz suchy produkt

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Wszystkie produkty należy ważyć przed ich obróbką.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z0mbi3
Wszystko mierzysz/ważysz przed obróbką

Nie chciałem zakładać nowego topicu, ale czy można zjeść 100gr ryżu z bananem oraz jogurtem naturalnym? Nie będzie za ciężko? Tj bekanie, nie będzie przeszkadzać w robieniu brzucha?
Jeżeli tak jaki posiłek przed treningiem polecacie?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Ważny jest ogół diety a nie jeden posiłek. Nic po nim nie można stwierdzić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
j/w
A druga sprawa to jedz tak, żeby nie czuć dyskomfortu. I to też kwestia indywidualna, bo jeden może ćwiczyć na czczo i czuje się dobrze a drugi zje konkretny posiłek i też czuje się dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś poszło nie tak...

Następny temat

bardzo proszę o ocene diety na redukcję :)

WHEY premium