SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W zgodzie ze sobą, na przekór wszystkim. NZN Gogol.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
ciekaw jestem jakich ciezarow uzywasz, np w glownych bojach? :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
konkretnie juz to wyglada
dorzuc troche slonca

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Znowu widzę lekki zastój...kcal już nie ma co ścinać.
Jeszcze 47 dni redukcji, dorzucam ósmą sesję cardio od następnego tygodnia i obserwuję wraz z pomocnikiem co się będzie działo.

Dzisiaj wolne od siłówki,więc tylko mocne cardio.
Od piatkowego stepperu na maxa,kolanka coś marudzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Myslisz o jakis zawodach ???

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
MarcelQ zgadza się ;)

Dzisiaj ładowanie ww złożonymi...nie było ładowania od 6 sierpnia,zobaczymy co się bedzie działo wizualnie i z wagą pod koniec tygodnia,bo nie zamierzam zgadzać się na zastój,więc ryzykuję i kombinuję.
Ważne,by wprowadzać jedną zmianę a nie wszystko jednocześnie :)





Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-08-20 02:08:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Nie podoba mi się ten zastój,im więcej nabudowanych mięśni tym ciężej osiągnąć separację.
Nawet widząc kulturystów klasycznych potrafią być docięci do kości wręcz a ekstremalni już nie mają takich separacji.
Jednak tłuszcz się powinien palić,metabolizm zwolnił,organizm zmęczony...
Robiłam bardzo mocne cardio/interwały po siłówce(tętno sporo ponad aerobowe) 20minut,teraz dorzucam 5minut czyli będzie 25minut-w tym 10minut interwał(przynajmniej będę się starała) reszta mocne cardio,ale bez duszenia się wręcz ;p
Siłówek nadal 5 w tygodniu.

Dzisiaj dostałam prezenty od Activlab :D
całe szczęście,bo już od czwartku nie miałam aminokwasów...właśnie piję porcję ;)

Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie za mnie kciuki ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zapas na tydzien jest

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Leucyny starczy na dłużej :D

Póki co 7 mocnych cardio po 25minut po treningu siłowym-tętno ponadaerobowe i 1/2 aeroby na czczo 20/25minut w tygodniu.
Dzisiaj wprowadzone pierwsze aero na czczo (po porcji bcaa), po nich 2 porcje leucyny,prysznic i śniadanie :)

Czwartki i niedziele wolne od siłówki i właśnie w te dni zamierzam kręcić więcej aero/cardio.
Suma na tydzien da mi 9 i mam nadzieję,że taka zmiana przyniesie dobre skutki.
Dieta bez zmian 150g ww na dzien-źródła: płatki/otręby owsiane i ryż parboiled/basmati.

Tyle u mnie ;)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
bareczki

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Dzisiaj aeroby na czczo, na siłkę z 25minut pieszo,więc nie wchodzi w grę spacer by tam wykonać cardio na czczo,autobusy jeżdżą co naście minut,więc zdenerwowałam się i poszłam biegać po chodnikach(czego się obawiam ze wzgledu na kolana i stopy).
Następnym razem sprawdzę godziny autobusow i ogarnę się szybciej po wstaniu ;p

Przed aerobami na czczo puszeczka a najlepiej dwie bcaa od activlab i w drogę ;)
Po aerobach 2 porcje leucyny,prysznic i posiłek <już wyżej pisałam,ale powtarzam skoro załączam zdjęcie>.

Wieczorem drugi trening: brzuch+cardio 25minut ( w tym 10 minut interwał).






Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-08-22 23:19:35




Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-08-22 23:20:17
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Activlab mass up 3,5kg smak czekoladowy

Następny temat

Ciągłe dążenie do celu.

WHEY premium