SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W zgodzie ze sobą, na przekór wszystkim. NZN Gogol.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31773

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
hehe Brzuch fajnie już się odkrywa

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
po redukcji czeką Natalie zaeBysty naleśnik po sycylijsku :D który wręcze jej jak po werdykcie zejdzie ze sceny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
niemamjuzpomyslow
za tą pupę miałam przez chwilę ochotę założyć konto na fb


Jestem pierwszy w kolejnosci do jej posladow, wypraszam sobie
Natii jest coraz to lepiej

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Dziękuję wszystkim za energetyczne kopniaki :)
Ziomalko a Ty to nawet kopniesz mnie w tyłek przed wejściem na scenę :P

Jeszcze tylko 4 tygodnie i zawody...

Cardio na czczo powróciły w innej wersji,bo krótsze,ale mocniejsze niżeli było to w lipcu.
Po treningu to samo.
Ten tydzień zamyka się w 11 cardio po 20-25minut,dużo biegów pod górki,sprintów,interwałów,orbitrek,czasem stepper.
Dieta bez zmian,rozkład siłówki to samo.

Oto aktualny stan-to tylko napinka(nie jest to żadne pozowanie) z wczoraj po treningu kopyt(ostatnie dwa tygodnie bez siłówki nóg by odpuchły...)






class="link" target="_blank">Xena całościowo







Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-09-05 23:16:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Jeszcze jedno :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Dzisiejszy mix zdjęć.

Miesiąc do MP Juniorów!
Waga na czczo: 66,3kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Witajcie :)

Już leci trzecia puszka leucyny od Activlab,bo piję po 5/6 porcji na dzień-mając 11/12 treningów w tygodniu muszę mocno wspomagać regenerację! Rok temu nie miałam możliwości używania takiej ilości aminokwasów bcaa czy samej leucyny to już w ogóle.
Dlatego bardzo się cieszę,że tym razem udało się współpracować z firmą Activlab i można pić leucynkę w dużych ilościach ;D :)
Oczywiście porcje są rozdzielane w ciągu dnia, jedynie zaraz po porannym cardio na czczo piję dwie porcje.

Dzisiaj pomiar uda pokazał już poniżej 57cm-dla mnie to baaaardzo mało biorąc pod uwagę,że w maju było coś ok. 62,5/63cm.
Bicki też obwodowo zleciały(to mnie akurat nie cieszy :P) 34,3cm
Zostały 24 dni do pierwszych zawodów...
Wczoraj udało się spotkać z koleżanką,która ustawiała mnie i uczyła pozowania-nie wiedziałam,że jest to aż takie ciężkie :/
Na pewno na scenie będę jeszcze robiła błędy i będzie to wyglądało sztywno,ale cóż początki takie są...
Ćwiczyłam sama,ale nie był to do końca właściwy sposób,więc trzeba korygować :)
Szkoda zniszczyć pozowaniem noty po takiej walce o formę.

Cardio:
7 dni w tygodniu na czczo (chyba,że w ten weekend szkoła,więc nie wiem jak będzie ;/)
5 dni po treningach siłowych czy pod wieczór w dni wolne od siłówki.
Wszystkie po 20-25minut,ale nie są to aeroby a mocne i bardzo mocne cardio! co zaznaczam za każdym razem ;)

Trening siłowy: bez zmian 5 dni w tygodniu(nogi dwa razy)

Na ostatnie dwa tygodnie przed zawodami ostatni trening siłowy nóg,by miały czas odpuchnąć a w ostatnim tygodniu zero mocnych cardio (a teraz wszystkie mam bardzo mocne i większość z interwałami).





Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-09-10 12:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dawaj "mała" dawaj! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
" Mała" ;p :D ja się w kadrze tam nie zmieszczę hahaha ;p

walnę się nutellą zamiast bronzerem i konkurencja będzie mnie zlizywała zamiast pozować,więc wygram hahaha xD

Zmieniony przez - NatiGOGOLIronGirl w dniu 2013-09-10 14:52:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Wczorajszy trening: nogi+pośladki (32 serie w 1h)

1. Wykroki w miejscu ze sztangielkami po 8kg w rękach-5 serii po 15 powtórzeń na nogę
2. Prostowanie ud na maszynie-5 serii po 20 powtórzeń
*ćw. 1 i 2 wykonywane w serii łączonej

3. Przysiad na hack maszynie jednonóż bokiem-4 serie po 16 powtórzeń
4. Wypychanie obunóż na suwnicy głową w dół-3 serie po 50 powtórzeń
5. Prostowanie ud na maszynie-3 serie po 20 powtórzeń
*ćw. 4 i 5 wykonywane w serii łączonej

6. Uginanie ud leżąc-4 serie po 16 powtórzeń
7. Mc na prostych nogach na hack maszynie(przodem do niej)-4 serie po 20 powtórzeń
8. Odwodziciele na maszynie (siedząc)-4 serie po 25 powtórzeń
*ćw. 6,7 i 8 wykonywane w serii łączonej



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Activlab mass up 3,5kg smak czekoladowy

Następny temat

Ciągłe dążenie do celu.

WHEY premium