SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W zgodzie ze sobą, na przekór wszystkim. NZN Gogol.

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31820

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Dzisiaj:klatka-19serii+brzuch-8serii+25minut mocnego cardio.
Do 15 minuty trucht pod górkę, tempo: 8,0km/h, wzios 8%.
Od 15 do 20 minuty bieg na płaskim, tempo: 10,0-13,0 km/h.
Na biezni łącznie 3km.
Na dobicie czyli od 20 do 25 minuty: orbitrek na mocno i wariacja serca xD
jeszcze z 10 minut w szatnii leciał ze mnie pot i troszkę im nabrudziłam ;p
Po treningu siłowym a przed cardio ponownie ten sam suplement od Activlab czyli leucynka.
Po cardio ładowanie 50% węglowodanów przeznaczonych na ten dzień(grejpfrut czerwony,ryż) i filet z kurczaka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Błyskawica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Zgadza się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jakby to powiedziec: No Malenka jestes Wielka

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
super

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Przyznam,że spokojnie nie mogę się przejść po mieście latem, gdy odsłaniam np. łapy :P
W naszym kraju,to nadal bardzo dziwne zobaczyć umięśnioną kobietę...
Dzisiaj spróbowałam tabaty,bo miałam wolne od siłówki i samo cardio.
4minutowa tabata ładnie dała popalić, w ósmej 20sekundowe serii przysiadów(Smith) już nie byłam w stanie zejść nisko,bo prostowniki wysiadły i wyły z bólu.
20s ćwiczenia i obciazenie by wykonac 8-10powtórzeń na zmianę z 10s przerwą-8 serii.
Później 20minut na bieżni(do 15minut trucht pod górkę:wznios 8%, od 15 do 20minuty bieg na płaskim=razem 3km) i 10minut stepper(w tym 5 minut interwał 30sekund na 30sekund).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Widzisz 99% osób jak widzi na internecie zdjęcia jakiegoś kulturysty to myśli że on cały rok na takim poziomie tkanki tłuszczowej , kolejna sprawa ludzie pojęcia nie mają o tym sporcie .

Z kobietami jest jeden problem , gdyż większość dobrze wygląda pomimo że nic nie robi , ta sylwetka jakoś się prezentuje do pewnego wieku gdzie zaczyna się tragedia jeśli się nic nie robi , zazwyczaj widuję studentki pierwsze 2 lata - wszystkie z w miarę ładną sylwetką , a w kolejnych latach wyglądają coraz gorzej .

Więc większość widząc ładną i dobrze zbudowaną kobietę która swoim ciałem mówi " ciężko pracuje " wzbudza zazdrość u kobiet i mężczyzn " którzy chcieli by ale bez wysiłku i wtedy zdarzają się złośliwości .

Taki mój punkt widzenia



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-07-28 19:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12240
Tabata zayebista, ale masakruje totalnie :)
Co do tematu umięśnionych kobiet - mało mamy tolerancyjne społeczeństwo jak na moje a dodając to, co Tomasz napisałeś o braku podstawowej chociaż wiedzy n/t sportów siłowych może wyjść różnie. Ale najważniejsze, żeby robić swoje - robisz to dla siebie, nie dla kogoś. :)

Poza tym, tak to u nas już bywa, że ciężko powiedzieć "dobrze wyglądasz, gratuluję wytrwałości i życzę zdrowia", ale pojazdy i hejty wchodzą zawsze łatwo.

Pozdrawiam! ;)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
kulturystyka wciąga - to prawda
pytanie z innej beczki: masz/miałaś jakąś kulturystkę na której się wzorujesz? lub dążysz do czegoś podobnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 877
Ludzie potrafią nawet się śmiać i wytykać palcem...ja czuję pogardę dla ich ignorancji sportowej ;P
To oni mają widocznie kompleksy związane z brakiem wymagania od swojego ciała jakiegoś większego wysiłku ponad wstanie,dojście do pracy czy samochodu i powiedzmy aktywność seksualną :P
Jeśli komuś się nie podobają widoczne mięśnie a ma do tego prawo,to może sobie robić w swoim życiu,co chce,ale wytykanie palcami i głupie podśmiewanie,to zwykły przejaw prostactwa.
Stojąc twarzą w twarz ze mną nie byliby już tak swobodni
Na drugiej stronie ulicy każdy prostak jest cwany :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Activlab mass up 3,5kg smak czekoladowy

Następny temat

Ciągłe dążenie do celu.

WHEY premium