SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKOW 5!!!! %-) %-) Czyli SPAM POST dzialu Odzywianie !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154098

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Hihihehe wytlumaczycie mi jak to jest z tymi aerobami? Bo wiem, ze to jest taka aktywnosc jak jazda na rowerze, bieganie, tenis etc.
Ale jaki ma wpływ na budowanie masy? Bo widze, ze to jakiś skomplikowany temat...


zobacz sobie na sylwetki maratończyków którzy robią tylko aeroby oraz na sylwetki sprinterów którzy ćwiczą sprinty (interwały i hiit) + trening na siłowni a masz odpowiedź.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Przypomnialo mi sie jeszcze cos waznego.W podsumowaniu diety tamtego kolesia mowili,ze ociezalosc i zle sampoczucie byly spowodowane trzykrotnie wieksza iloscia bialka niz jadl wczensiej.
Troche dziwne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Dzieki rothen, dopiero wstałem
melanz zalicze do udanych, choc nie zaje.balem sie w koncu

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
wassup domyslam sie ze znowu byłes naje.bany

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
nie, tym razem nie wypilem 6 piwek, mialem jeszcze smaka, ale z kumplem zamowilismy pizze, zjedlismy i potem od razu zamówiłem sobie Stangera (taka podobna do bagietki, zapiekana z szynką :D pycha)

na koniec zjedlismy z kumplem po tortili w MCDonaldzie
Dobry sposob, mowie Wam

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 783 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12120
JEST KVRWA!!!!!!! PIAST GLIWICE W EKSTRAKLASIE !! Ale jestem szczesliwy

Zmieniony przez - Kojuuuu w dniu 2008-05-24 20:06:59

szacunek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
I oczywiście kochany Śląsk i Lechia
ŚLĄSK WISEŁKA LECHIA GDAŃSK ! TYLKO TO SIE LICZY

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
yooou z rana

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
witka, jest ktoś ze starej ekipy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
Yo plusze:)

Kto rano wstaje temu Pan Bóg mase daje

<joke> wlasnie wrócilem z imprezy


EDIT: ide sie regenerowac 3 godz powinny mi starczyc

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-05-25 04:05:40

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki spalacz wybrac

Następny temat

Antykataboliki

WHEY premium