SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKOW 5!!!! %-) %-) Czyli SPAM POST dzialu Odzywianie !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154155

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Jac

To możesz upiec w folii(do pieczenia). Przyprawiasz, marynujesz, zawijasz i jest boska

...w czym marynujesz? w tej gotowej marynacie czy masz może jakiś domowy patent?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Solisz, pieprzysz, dajesz jeszcze jakieś zielsko, skrapiasz oliwą i ewentualnie sokiem z cytryny. Odstawiasz do lodówki żeby się przegryzło, wyjmujesz, pakujesz w folie i do nagrzanego piekarnika, pieczesz 15 max 25 min, wyjmujesz i zajadasz się z przyjemnością. Możesz też użyć np. przyprawy kebab-gyros, ale to już inna bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jacq no to rewelacji nie odkryłeś, połowa forum tak robi, bo prosto i łatwo,

tylko te 25min w piekarniku....... pewnie podeszwiak wyjdzie

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
"zielsko"? Daję zioła prowansalskie
Oliwy nie chce poddawać obróbce cieplnej, bo szczerze nie lubię nawet na zimno... Pije tylko kielicha na noc z serkiem albo białkiem Są gotowe marynaty,więc takiej najpierw spróbuje.

To z sokiem z cytryny mi się spodobało, bo w sumie to dobre połączenie z oliwą z oliwek - dobre na wątrobe

Przyprawa kebab-gyros z Prymata jest choojowa wg mnie - nie polecam. Kiedyś miałem jakąś inną(dobrą),ale nie pamiętam firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
http://pl.




no i dając to muszę coś stwierdzić. Po pierwsze piosenka jest na miare piosenki roku to jeszcze teledysk jest na "6" Szukałem tego po imprezie z zeszłego tygodnia i wreszcie mam. Rewelka Trza przyznać, że faktycznie są niezłe sztuki na tym świecie hrhr.





mam pytanie do płci męskiej. Też wymiękacie jak panienka ma coś na kształt wklęsłych pleców i odstającego tyłeczka ?



Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-05-28 18:26:46

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
Owszem ale z tyłeczkiem bez przesady jak piłka być nie może. Co do filmiku to rzeczywiście git tylko szkoda tej nie najlepszej jakości.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Fajne cizie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde, nie potrafię wrócić do właściwej diety, na kolację tak się najadłem niewłaściwych rzeczy, że szok, chyba z 1000 kcal w ciągu godziny, ale normalnie jadłem jadłem i ciągle głodny byłem Od jutra muszę już naprawdę się wziąć za siebie, bo dłużej tak nie pociągnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
miło pomyslec ze są jeszcze takie lalki na ziemi

takie tyłki są konkretne, ale i tak najwazniejsze są proprcje

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 591 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5904
student ja w tym tygodniu mam to samo ale od poniedzialku powrot do starego zycia juz nie moge sie doczekac jak bedzie po wakacjach heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki spalacz wybrac

Następny temat

Antykataboliki

WHEY premium