SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W kuchni PLUSZKOW 5!!!! %-) %-) Czyli SPAM POST dzialu Odzywianie !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154137

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kac gigant ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 591 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5904
Emila ja uwielbiam Konserwe Tyrolska oczywiscie nie jadam jej no czasami odrobinke i pasztet drobiowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
amm ja tak samo

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Najsmieszniejsze,ze dwie najgrubsze dziewczyny na biwaku jako jedyne wybrzydzaly,ze nie beda jesc tlustego miesa z puszki
Heh,zawsze takie rzeczy mi sie rzucaja w oczy.

Co tam ludki porabiacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 591 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5904
Rothen


no niektorzy to potrafia wybrzydzac a przeciez logiczne ze jak jestes w polowych warunkach to i zarcie masz polowe jak bylam harcerka to niejedna pucha poszla

Zmieniony przez - amm w dniu 2008-06-14 17:40:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moi Rodzice jedzą Tyrolską i Gulasz Angielski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Ojej,juz nie przezywajcie,bo ja tez bede ;)
Tamto cos wygladalo naprawde nieladnie.Chyba wyjatkowo tluste,bo widac bylo biale grudki,na okolo tez jakis smalec,a na wierzchu troche galarety i to bylo takie pyszne o.0 Heh,chyba bylam glodna i o tym nie wiedzialam.

Bylam wlasnie pobiegac.Za czesto jakos tego nie robie.Mialam isc na rower,ktory o wiele bardziej lubie,ale nie moglam znalezc klucza od piwnicy,a on tam jest.
Wyjatkowo bylo duzo komentarzy.Nie lubie ich nawet jak nie sa zle.
Grupa dziewczyn i jedna z nich "Omg.Odchudza sie" (Bieganie musi byc odchudzajace? :o )
Jakis pijak:"Dziewczynko,i tak jestes (nie pamietam okreslenia),ja Cie pokocham" (Kolejny co mysli,ze sie odchudzam chyba)
Dwoch kolesi,jeden z nich:"Gdzie biegniesz?", drugi: "Mozemy z Toba?"
Facet na rowerze: "Nie lepiej isc na rower?"
I ten tekst mnie powalil:
Jakich facet:Nie mozna tyle biegac


Oja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 591 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5904
o gulasz angielski to tez pychota

moj tato jada takie rzeczy

no to wesolo musialo ci sie biegac

kiedys jak biegalam to raz zdarzyl sie komentarz patrz nawet sie nie spocila a drugi ze mam niezla kondycje

Zmieniony przez - amm w dniu 2008-06-14 18:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Pozytywne tez sie zdarzaja,ale jednak wiekosc jest wnerwiajaca. Wiecej zaczelam jezdzic na rowerze,wiec szybko ludzi wymijam,a moze tez wtedy nie slysze co mowia.

Mam pytanie,a nie chce zadawac w pojedynczych.Myslalam,ze juz wiem duzo o fruktozie.
Dlaczego po treningu niektorzy od razu jedza owoce,zeby niby szybko uzupelnic glikogen skoro i tak fruktoza ma niski ig?
Wiem,ze inaczej ona przenika,nawet jesli szybko to i tak uzupelnia glikogen watrobowy,a nie miesniowy

Zmieniony przez - Hihihehe w dniu 2008-06-14 19:31:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w sumie ciekawe, skoro ma niski IG

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-06-14 19:33:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki spalacz wybrac

Następny temat

Antykataboliki

WHEY premium