SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Z O R EK DT..sezon 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
WZOREK a jak boje były oceniane na treningu ?? ,

Podłączam się do pytania, oraz wstawisz zdjęcie dwóch wyprostowanych rąk? Ciekaw jestem tego niedporostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Jawor50
WZOREK a jak boje były oceniane na treningu ?? ,


Ocena na treningu raczej subiektywna , bo to mój kolega a zarazem prezes TKKF AZORY.....
Jednak stwierdził że wygląda to całkiem przyzwoicie , jednak nie idealnie...to akurat wiem bez sprawdzania
Prawdą jest że jeśli będzie upierdliwy i nadgorliwy sędzia , to zaliczę mogę zaliczyć LIPĘ...ale to i tak brałem pod uwagę dlatego u mnie luzik. Zawody są rzut kamieniem , zrobię wycieczkę i zobaczę .
Następnym razem wrzucę fotkę jak to wygląda...chociaż w zasadzie wszystko widać na poprzednich filmach z treningu , ponieważ kamerkę ustawiam na wprost.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-08-29 23:05:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345995
fachowiec mimo że kolega nie będzie słodził a zna się na wyciskaniu nie gorzej niż sędzia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Ten nie dość że kolega,fachowiec to jest również sędzią....
Według niego , rozpoczynam i kończę w dokładnie takiej samej pozycji rąk,łokci i sztangi....czyli dla niego do zaliczenia.
Zresztą ja mam niedoprost prawej ręki , lewa prostuje się do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
ŚRODA

Dzisiejszy dzień trochę ściemniania...na treningu. Uświadomiłem sobie że kolejny trening klatki , wypada w piątek a ja wtedy jadę na podanie osocza. Czyli mój dzień będzie bardziej na odpoczynek...
Dlatego klata pójdzie znowu jutro ...LUBIĘ TO

Barki unoszenie hantli w opadzie tułowia / tył

12kg x 8 x 4 serie

Biceps uginanie ramion na przemian z hantlami w supinacji

12kg x 10 x 4 serie

To była na prawdę ściema....ale coś ruszyłem ciało

Jutyro od rana ładowanie węglami a po południu jazda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więcej żeś roboty wykonał wklepując tę rozpiskę niż na jej wykonanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
fanslaska
Więcej żeś roboty wykonał wklepując tę rozpiskę niż na jej wykonanie


To fakt...
W ogóle dzisiejszy dzień był zakręcony ,pracę skończyłem koło 19-tej...od 6-tej

Ale myślę że jutro nadrobię na treningu, za dzisiejszą ściemę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345995
WZOREK nie nadrabiaj za bardzo treningu ,nie mogę doczekać się rozpiski :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Jawor50
WZOREK nie nadrabiaj za bardzo treningu ,nie mogę doczekać się rozpiski :(


Jednak realia dzisiejszego dnia , sprowadziły mnie na ziemię...znowu praca od 6-tej do prawie 19-tej. W dodatku na takim słońcu że nie miałem ochoty na jedzenie w ciągu dnia...robiliśmy z pracownikami przerwy ale to i tak niewiele daje , w dodatku potem trzeba nadrabiać stracony czas.

a zatem...

CZWARTEK

Klatka wyciskanie na ławce płaskiej

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
160kg x 5

170kg x 2 z zatrzymaniem
170kg x 2 z zatrzymaniem
185kg x 2 z zatrzymaniem
185kg x 2 z zatrzymaniem , drugi ruch już ciężko
200kg x 2 bez zatrzymania , drugi ruch bardzo ciężko dlatego na tym zakończyłem...

I tak na prawdę nic więcej nie byłem w stanie już zrobić...obtarte kolana , bolące przedramiona , to skutki układania płyt kamiennych na ogrodzie klienta.

Jutro jadę do Jędrzejowa na wstrzyka z osocza bogato płytkowego ...

W sobotę grill u córki , a w niedzielę wypoczęty zrobię na odmianę klatkę później jeszcze tylko jeden trening klaty w środę i zbieram siły na zawody 9-ego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 96 Wiek 56 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11741
Ty na grilla do córki, ja na ślub w sobotę do swojej !!!!

Vic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziś święto : Dzień Kultu Masy Mięśniowej

Następny temat

OSK Specjalne zadanie sierpień - Wyciskopodrzut

WHEY premium