SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WZROST ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 64281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
Wiele osób pisze że trening z obciązeniem powoduje szybszy wzrost kości długich. Napiszcie na czym to polega i jak należy ćwiczyć.

3MAJCIE SIĘ



rocketman!

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anar a co sie stało że już przestałeś rosnąć

"Szczęście sprzyja odważnym"
Philips
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
wiesz, ze niewiem :D
Przez ok.6michow nic nie podroslem poszedlem z tym do lekarza a lekarz powiedzial, ze jak w moim wieku nie podroslem (przez ten okres czasu) to juz raczej nie podrosne
Potem sie wpatrywal we mnie i powiedzial, ze mam proporcje i juz nie podrosne...
a przyczyn to niznam wiciaz szukam :DDD
ale moze przez moja glupote z cwiczeniami nic na ten temat nie wiedzialem (pakowania) i cwiczylem ile wleze - na nic nie zwarzalem
ale to tylko to czego moge sie czepicz bo nigdy nie pilem i nie palilem
wiec niewiem :)
pzdr. :D

"...Bring in on... - czy jakos tak :D"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
anar ty od pol roku nic nie urosłes a ja juz od roku. Wiec ja tez juz moge nie urosnąć??? Chociaż mam dopiero niecałe 17 lat i niemam jeszcze w pełni męskiej sylwetki

rocketman!

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6911
Ja mam prawie 18lat(bedzie w lipcu) i 193cm wzrostu. Juz nie rosne(i dobrze), rodzicow przeroslem juz dawno, oj dawno...

pozdrawiam

emde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Z tym piwem to tez cos slyszalem ale to chyba sciema. No chyba, ze ktos to potwier4dzi jakos. Jedno jest pewne. Od piwa rosnie duuuzy beben.

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coś bym poradził , ale kurdupel jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja już nie chce urosnać. Mam 16 lat i 187cm. Jesem według mnie za wysoki. Ale co z tego trzeba sie z tym pogodzić.

to jest rzecz uznana my nigdy nie padamy na kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam 195cm (prawie 21 lat), ale na tym poziomie to zatrzymalem sie juz jakies 3 lata temu. Starszych to w wieku 15 lat przegonilem heh (starszy cos ponad 170, a starsza ok. 180).
Duzo warzyw/owocow i snu (rosnie sie podczas snu) )

BTW: Znam kolezke, ktory w wieku 14 lat mial ponad 2 metry heh, ale to jest jednak katasrofa. Chlopak ledwo co sie ruszal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
tauro1: :D


"...Bring in on... - czy jakos tak :D"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak wycisnąć 100kg

Następny temat

strzelanie w stawach

WHEY premium