SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WZROST ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 64267

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam 18 lat i 191 mc wzrostu, rodzice coś po 171cm,
a mocnym treningiem mogłeś sobie mocno zaszkodzic. W młodym wieku jest to nie wskazane. mój brat poszedł na pake na drugim roku studiów i jeszcze 11cm mu przybyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mam 16 latek i 172 cm wzrostu.No cóż ja również nie jestem z tego zbyt zadowolony...
Jedni mówią że trening w moim wieku hamuje wzrost inni co innego...Ja już niewiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
Trening intensywny moze w tym wieku chamowac wzrost. Jua jak miałem tyle lat to miałem jakieś 170 cm wzrostu. Teraz mam 20 lat i 185 cm. A ćwiczę od 3 lat tyle, że na początku mój trening nie był intensywny, niw używałem dużych ciężarów, ale duże znaczenie mają tez geny. Może po prostu gen wzrostu twojego ojca jaki ci przekazał jest recesywny, a gen twojej matki na 160 cm wzrostu okazał się dominujący, ale raczej jeszcze będziesz rosnął, bo rośnie się do 21 pierwszego roku zycia.

Kulturystyka naturlana nie obejmuje sterydów anabolicznych oraz inncyh substancji szkodliwych dla zdrowia i opiera się na naturalnej zdolności organizmu do wysiłku, regeneracji i wzrostu.

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
mamusia ma 16. cm ojciec 178 a ja okolo 188
dodajmy ze siostra ma okolo tyle co mamusia ;)
tak wiec roznie to bywa
ale nie przejmuj sie ja w twoim wieku mialem okolo 182 zm i uroslem jeszcze 6
a co do cwiczen to cieniutko z tym
musisz sie dobrze odzywiac
poswiecac na sen co najmniej 8 godzin ( w tym raczej wczesnie sie klasc do lozeczka)
to moze cos zdzialasz
(GH wydziela sie z tego co pamietam w nocy)
pozdrawim

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jeszcze jedno
rosnac mozna nawet do 25 r ż

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
No ale co z tym piwem i mlekiem, ktore wg niektorych wspomagaja wzrost?

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co do piwa to bym powiedzial ze jakies ******ly (moze ci sie chyba zwiekszyc ilosc peroksysomow ...)
co do mleka to jak bylem maly babcia mowila ze jak bede pil mleko to bede duzy (a babcie ******ly gadaja ;) sory babcia)
pozdro

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 428 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3631
Napiszcie jak należy się odżywiać aby rosnąć. Co jeść czego nie itd...

rocketman!

Ze sportem jak z seksem: wolę uprawiać niż patrzeć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak sie odzywiac powiadasz
tak jak to lekarze , bromatolodzy , dietetycy zalecaja
odpowiednia dawka weglowodanow tluszczy i bialek w ktorych zawarte sa witaminki flawonoidy i inne potrzebne (bardziej lub mniej zwiazki) po prostu zdrowe odzywianie
zadnych papierosow alkocholu o inych rzeczach nie wspomne (kox hamoje zrost raczej...)
mysle ze dieta kulturystyczna jednak do potegujacych wzrost nie nalezy (np okresy pracy nad rzezba) po prostu poczytaj w necie - :)
(chyba ci za bardzo nie pomoglem-bo to troche trudne ALE POCZYTAJ SOBIE O ODZYWIANIU)
Pozdrawiam

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam jeszczse niepelne 18 i wzrost jakis 186-190, wszedzie gdzie mierze wychodzi inaczej... Ale majac 13 lat mialem 180, 14 183, a pozniej to ten proces sie zwolnil ;)) Poszukajcie sobie w siedzi Roberta Waltona, te jego zdjecie (2,71 cm wzrostu ) robi niezle wrazenie.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak wycisnąć 100kg

Następny temat

strzelanie w stawach

WHEY premium