SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI II MISTRZOSTW SFD W KULTURYSTYCE !!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
powodzenia kojot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
gratki dla wszystkich

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
mimo że Marcina sylwetka budzi respekt to jednak moim zdaniem powinna decydować forma na fotkach wiadomo jakby sie za***iście wyciął to by pozamiatał i nikt by nie miał szans ,ale formę Pawła oceniam na wyższą na zdjęciach to jakby porównać dextera i ruhla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jea
ratki dla wszystkich zwlaszcza dla Marcina , kozak forma , mam nadzieje ze za rok i tak bedzie duzoooo lepiej ;)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
mam już dane wszystkich 3 nagrodzonych amatorów,
dzis zaczynam wysyłać informacje do sponsorów , którzy mam nadzieję dosc szybko i sprawnie wyślą nagrody , by do końca roku kazdy wszystko miał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9118
również gratuluje, i składam podziękowania do kolegi Banana za profesjonalne przeprowadzenie całego przedsięwzięcia...

Jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
prosze bardzo-dałem 1 na marcina bo wiem ,że taką mase łapie się tylko bardzo ciężką pracą-za rok to zawodowców!!

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Gratulacje dla wszystkich.
Dobra forma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958458
dziękuję za podziekowania

troche pracy z organizacją i przeprowadzeniem MR SFD jest - ale koniec końcu
pozostaje tylko się cieszyc, z wiekszej ilosci uczestników, wiekszej ilosc sponsorów itd

na pewno jest to motywacja do tego by zorganizowac za rok III edycję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
będzie forma to i ja wystartuje-o ile ,że będzie kategoria od pasa w góre:)

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Phs <str.3>

Następny temat

Resista/Staż rok z przerwą

WHEY premium