SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI II MISTRZOSTW SFD W KULTURYSTYCE !!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
gratuluje

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
gratuluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
gratki

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18968
Co prawda głosowałem na aPawla, jako że jego sylwetka najbardziej mi się podoba, ale nie da się ukryć, że zwycięzca po prostu poraża swoją masą mięśniową i przy lepszym wycięciu będzie bezkonkurencyjny. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych i powodzenia w przyszłych startach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
gratulacje dla was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4787
Dziękuję szanownym kolegom z jury za w pełni obiektywną ocenę mimo pewnych znajomości z kadry. Sam widziałem również taką kolejność. Fotki zrobione przed wejściem na scenę lub tuż po w bronzerze wiele by zmieniły jednak niezdecydowanie o starcie w konkursie spowodowało że zrobiłem je następnego dnia na szybko i po wielkim obżarstwie jakieś 7kg cięższy także separacji i definicji nie mogło wtedy być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
No panie marcinie to teraz odzywek na nastepny rok napewno nie zabraknie hehe :) gratulacje i dosiego roku wszystki zycze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19248
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Suplementow to bede mial moze na gora 2/3 miesiace Moje foto w profilu bylo robione na 4 dni przed zdjeciami z konkursu wiec jak mozna sie domyslic BF% byl lepszy niz w tamtym roku tylko podlany "lekko" bylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
co tu gadać, gratulacje dla wszystkich za włożony wysiłek

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Phs <str.3>

Następny temat

Resista/Staż rok z przerwą

WHEY premium