SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYBIERSZ NAJLEPSZE LOGO I WYGRAJ KOSZULKĘ !

temat działu:

NATURE'S BEST

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8968
Nie czytałem wcześniejszych postów, konkurs mnie jakoś nie rusza... Ale co powiem to powiem, wszystkie 3 loga pod względem graficznym są słabe, tego raczej żaden grafik nie robił a jakiś domorosły artysta...

Logotypy mają skopane kroje, style i ułożenie. Te jakieś elementy w tle też nie wiadomo po co i dlaczego (na dodatek z pseudo-uwypukleniem, które jest podstawowym efektem w photoshopie stosowanym przez osoby z kilkudniowym stażem a nie w profesjonalnych pracach...). Kończąc na tym, że zero pomysłu na zrobienie loga (w Genetic widać jakieś zaczątki zamysłu na coś co mogło by fajnie wyglądać gdyby nie spartolona część techniczna).

Ogólnie za takie coś wyleciałby z zaliczenia z dwóją w indeksie każdy student grafiki użytkowej/komputerowej w naszym kraju...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 841 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7869
Nie czytałem wcześniejszych postów, konkurs mnie jakoś nie rusza... Ale co powiem to powiem, wszystkie 3 loga pod względem graficznym są słabe, tego raczej żaden grafik nie robił a jakiś domorosły artysta...

Logotypy mają skopane kroje, style i ułożenie. Te jakieś elementy w tle też nie wiadomo po co i dlaczego (na dodatek z pseudo-uwypukleniem, które jest podstawowym efektem w photoshopie stosowanym przez osoby z kilkudniowym stażem a nie w profesjonalnych pracach...). Kończąc na tym, że zero pomysłu na zrobienie loga (w Genetic widać jakieś zaczątki zamysłu na coś co mogło by fajnie wyglądać gdyby nie spartolona część techniczna).

Ogólnie za takie coś wyleciałby z zaliczenia z dwóją w indeksie każdy student grafiki użytkowej/komputerowej w naszym kraju...

krotko i na temat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bylo sie 50 $ zapytac on umie obslugiwac photo shopem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 561 Wiek 59 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4838
THUNDER - urzekła mnie ta czapeczka. Taki tam luzak. Ale do sportu podszedł poważnie bo efekty widoczne. Graficy spoko. Gratki za pomysły.

w życiu najważniejszą rzeczą jest życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9279
Najlepsze logo wg. mnie to te HANDSOME ocena to 10/10
poniewaz:
-widać na nim kulturyste z ładnie rozwiniętymi partiami miesni
-wyraz jego twarzy pokazuje na to że trening był hardcorowy
-HADNSOME-oznacza przystojniaka
-najwiekszy kulturysta z posrod tych trzech prezentowanych na logo
no i to tyle pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
W zasadzie wahałem sę w wyborze pomiędzy Handsome i Thunder, ale ostatecznie...

...wybieram Handsome, gdyż:

- Ikonka w całości nie jest piłkowata lub jajkowata jak inne
- Ma fajną ramę Tribal
- Handsome to Handsome
- Najlepsza rzeźba
- Dobra, pasująca kolorystyka
- Brak przesady

Co do innych to muszę powiedzieć, że Genetic to pomyłka wg mnie, gdyż po pierwsze ten rysunek jest brzydki, ilość podpisów genetic to tez przesada. Poza tym wygląda w całości jak emblemat z przedszkola.

Thunder z kolei ma tło niczym stowarzyszenie Taekwondo. Podobają mi się pioruny oraz stylowy napis Thunder. Gośc to hardcorowiec i też mi się podoba. Jednak Handsome jest po prostu najlepszy.

pzdr,
Mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nawet jak ktoś wygra,to będzie mógł taka koszulkę podarować swojemu nastoletniemu braciszkowi w prezencie,bo rozmiarówka jest--->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6003
Na stronie www.e-froma.pl jest pełna rozmiarówka, choć dostępne rzeczywiście są S-ka i M-ka Wydaje mi się, że jeśli sa to uniwersalne rozmiary, to M-ka będzie dla mnie dobra :) W sumie polówki noszę M-ki

pzdr,
Mike


Ps. Mogę być młodszym "bratem" dla kogoś, kto wygra i jest za duży na te koszulki, haha!

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19905
mi sie najbardziej podoba HANDSOME
czemu?
bo po prostu reszta mi sie mniej podoba...najlepiej sie prezentuje sposrod wszystkich...gosciu jest najlepiej zbudowany itp/jw

zreszta nawet jak by mi sie nie podobal to bym to napisal bo chodzi mi tylko aby wygrac


rzeczywiscie te rozmiary to chyba dla gimnazjalistow tylko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
GENETIC to logo wydaje mi się śmieszne, główka tego gościa jakaś taka mała, poza tym śmiesznie pozuje, bo taki jakis zgarbiony. Nie to logo zdecydowanie odpada.

THUNDERM też mi się nie podoba, niewyraźnie widać mięśnie i robi głupią minę jakby go piorun pieprznął.

HANDSOME tak to jest to, zdecydowanie najlepsze logo. Najfajniejsza poza, groźna hardcorowa mina tego pakera, fajna krata na brzuchu i wielki biceps.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto kogo naśladuje?

Następny temat

Promocje NATURE'S BEST w sklepie e-forma.pl

WHEY premium