SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYBIERSZ NAJLEPSZE LOGO I WYGRAJ KOSZULKĘ !

temat działu:

NATURE'S BEST

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawy konkurs, dlatego spróbuje napisać parę słów.
W miarę przystępna gama kolorów pozwala na wybranie odpowiedniego dla siebie. Szkoda tylko, że nie można by było kupić każdego koloru z każdym nadrukiem, jednak nie to celem tej oceny. Jeżeli miałbym dokonać wyboru między tymi trzema wzorami wybrałbym Logo:
THUNDER. Dlaczego? Chociaż zawodnik przedstawiony na logo jest na niezbyt dobrze dobranym tle, to jednak to on przyciągnęło moją uwagę najbardziej. Przedstawia dobrze zbudowanego typa, który widać, ze zna temat patrząc chociażby na jego muskulaturę. Ktoś kto założy takowy T-Shirt będzie mógł nawet utożsamić się z logo, bo osoba na nim przedstawiona wygląda „najnormalniej” z przedstawionych 3. Jest dobrze zbudowana, ale nie przesadnie. Ma założoną czapkę, czyli jest pewna swoich przekonań,swojej osoby i nie boi się pokazać w taki mstroju na siłce. Nie wybrałem innych wzorów z prostych powodów. Po pierwsze słowo „Handsome” raczej kojarzy się z czymś przystojnym, dla mnie w odniesieniu do mężczyzny wręcz z czymś zniewieściałym. Ponad to typ przedstawiony na logo jest karykaturalny. Nie jest monstrualny ani wielki tylko karykaturalny. Wielkość wielkością, ale to już jest przesada .Jedyne co się udało to wzrok, który mówi: „Zejdź mi z drogi”, ale to nie ratuje przed odrzuceniem. Po drugie „Genetic”. Tu już bardziej proporcjonalnie, jednak jest coś nie tak z głową- za mała. Kolor logo dobry, ale wątpię, żeby osoba, która zaczyna swoją przygodę z siłką czy taka która ćwiczy już parę lat chciała by żeby napis na koszulce odzwierciedlał dzięki czemu doszła do tego do czego chce dojść(nowicjusz) czy już osiągnęła(doświadczony).Reasumując wybrałbym logo THUNDER


PS.Gdybym mógł to osobiście tło z loga HANDSOME połączył z facetem z loga THUNDER i wyszła by dobra koszulka.

Pokój!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
a niewiecie o ktorej bedą te wyniki?

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 347
Podaje wyniki konkursu na NAJLEPSZE LOGO:

W losowaniu wzięło udział blisko 100 osób. Koszulki otrzymują:
1. Bl4d3r
2. jamalckk
3. Rafał_B

Nagrodę specjalną za wyjątkowo ciekawą opinię otrzymują:
1. f***master
2. foran
3. Russell 88

p.s zwycięzców konkursu proszę o przesłanie danych do wysyłki na [email protected]. W temacie Proszę wpisać - "KONKURS NA NAJLEPSZE LOGO"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gratsy









co ja mowei to ja mialem wygrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5114
dzięki wielkie )

(...) "Myślę sobie czasem o potworze Frankensteina...Widzę te same spojrzenia ludzi... strach...
nienawiść... obrzydzenie...Czy warto? k***a warto! Zawsze warto!
Za nic w świecie bym tego nie zmienił... " (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Rusell sie nie zmeisci w koszulke


Graty oczywiscie

p.s. masz mlodszego brata ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wygrałem super dzięki wielkie juz leci mail

nie mam brata mam nadzieje ze beda conajmniej xl

edit: mail poszedl, błagam dajcie XXL

edit 2: mail nie doszedł:/ dostaliście go?

Zmieniony przez - Russell 88 w dniu 2008-06-03 08:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 419
Wygralem :P:P Dzieki :P
graty dla innych :)
pozdro

Szanuj Abyś Był Szanowany.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto kogo naśladuje?

Następny temat

Promocje NATURE'S BEST w sklepie e-forma.pl

WHEY premium