SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vonnie - New Year/New Start

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ja zdecydowanie wolę iść w górę z ciężarem przy jednoczesnym zmniejszaniu ilości powtórzeń,a nie odwrotnie

fajne zdjęcia,ale przede wszystkim zdecydowana poprawa sylwetki
oby tak dalej

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Dziekuje

Dzis rano: 60 min na biezni

Jedzonko:
Sniadanie: platki owsiane na wodzie z rodzynkami, 4 bialka jajek
Przekaska: jablko i kiwi
Lunch: tunczyk z wody z warzywami
Przekaska: serek wiejski
Przed treningiem: xtend
Po treningu : bialko z woda
Kolacja: omlet z bialek i warzywka

Po pracy bedzie szybka sesja (bede probowala robic wiecej powtorzen, zazwyczaj robie 12. Jak juz wypracuje forme to mam plan robic po 4 serie, 2 z mniejszym obciazeniem i wiecej powtorzen, a potem 2 z wiekszym i mniej powtrorzen. Narazie popracuje z tym co mam):
1. Dumbbell row 3x15 (12kg)
2. Pull ups 3x15 (na maszynie, nie ma cudow )
3. Lat pull down 3x15 (35kg)
4. Low pulley row 3x15 (55kg)
5. Back extensions 3x15
6. Dumbbell curl 3x15 (10kgx2)
7. Standing bar curl 3x8 (10kg, narazie wiecje nie daje rady)
8. Hammer curl 3x15 (8kgx2)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Grunt to byc sierota... wlasnie odkrylam (po kilku miesiacach!!!), ze zle wyliczylam sobie zapotrzebowanie kaloryczne. Powinnam jesc ok 1800 kalorii dziennie, dobra jak tylko skonczy sie sesja (1.5 tygodnia), waga kuchenna w ruch i doprowadze swoja diete do porzadku. Wydaje mi sie, ze jak przez jakis czas bede wazyc i mierzyc wszystko to potem, bede juz miala zakodowane w pamieci porcje jedzonka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
vonnie czesto tak jest ze robimy cos dlugi czas i myslimy ze jest dobrze, a nagle okazuje sie ze jest zupelnie inaczej

fajny dziennik, ladny postep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Mialam dzis jakis nudny dzien w pracy (jak zwykle) i stwierdzilam, ze wszystko jeszcze raz przelicze heh Teraz przynajmniej wiem co robic

Dziekuje, bede sie bardzooo starac i moze byc tylko lepiej

Z powodu nudy w pracy zrobilam male zakupy na necie: Reflex Whey o smaku malinowym, bede sobie dodawac do platkow owsianych rano (z woda nie sa az tak dobre) i zapas Xtend, bo ten co mam juz sie konczy, bede testowac samak Lemodane (teraz mam Grape).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
Heh dobrze zrobiłaś..

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Mam kilku znajomych chlopcow na silowni i dzis chcielismy sprawdzic ile dam rade zrobic MC i .... 60kg! Jestem z siebie dumna haha

Zmieniony przez - vonnie w dniu 2009-05-12 21:24:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Silna kobita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Dam rade jeszcze wiecej, ale szkoda swirowac, a potem miec kontuzje

Smiejemy sie z moja kolezanka, bo spotykam sie z takim chlopakiem ktorego poznalam na silowni (taka przyjazn z "benefitami" lol) i prze ostatnie 2 miesiace prawie go nie widzialam na silowni bo po prostu mial lenia, a teraz jak zaczynam dochodzic do jako takiej formy i wygladu nagle jest codziennie na silowni. Chyba czuje konkurencje haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
Nie bij go za mocno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa i chudnięcie...

Następny temat

Split do sprawdzenia

WHEY premium