SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vonnie - New Year/New Start

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No i daj wiecej tych kalorii <pliiiissssss> To ze chudniesz to nie dziwi na tej diecie ale ...... Daj przynajmniej po 150g tego zrodla bialka, a slonecznik nie za bardzo, lepiej orzechy lub oliwa z oliwek i lnu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
azoltka to 4 do 5 na tydzien bo zawieraja cholesterol
Ja od lat zjadam całe jajka 4 dziennie na śniadanie i czasem coś po południu, to pewnie niedługo kipnę na zawał
Dużo jest mitów na temat żółtek z jajek, żaden z nich nie jest prawdziwy. Wysoka zawartość cholesterolu to prawda, ale można go bardzo łatwo obniżyć odpowiednio się odżywiając i nie tracąc tego, co w żółtkach najlepsze. Ja nigdy w życiu nie wyrzuciłem nawet jednego żółtka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Dziekuje bardzo za pomoc, w ten weekend siade i pomysle nad zmianami w diecie. Teraz jestem wyczerpana emocjonalnie (sesja) i fizycznie (bylam dzis na silce i padam na pysk) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406


Taki szybki update: idzie mi kiepsko, ale sie nie poddaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406


Trudno jest samej sobie zrobic zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406


Dopiero zaczynam cwiczyc plecy, szerokie sa z natury Pierwszy raz wystawilam cialko na slonce, bylam w Portugali, wiec troche czerwona jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
I jak tam wymiary? waga, bo widać efekty są.. Masz juz jakiś postanowiony trening siłowy na siłowni?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Na zachodzie bez zmian... heh waga stoi w miejscu, ale to wina diety albo raczej jej braku. Mam trening, ale narazie nie za bardzo mam czas, po sesji letniej (w Anglii konczy sie w maju) na studiach bede miala wiecej czasu i na pewno bede miala 100 pytan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa i chudnięcie...

Następny temat

Split do sprawdzenia

WHEY premium