SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vonnie - New Year/New Start

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406


Zdjecie z soboty, powoli zaczynam widziec zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
To prawda jest owiele lepiej niz s styczniu moje gratulacjie i zycze kolejnych sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Dziekuje Stasznie zadniedbalam swojego bloga, ale obiecuje sie poprawic. 18,19 i 21 maja mam egzaminy na uczelni, potem jestem wolnym czlowiekiem haha Bedzie pozadnie rozpisana dieta i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3316
Trzymam cię za słowo I powodzenia na egzaminach!

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.. czas i tak upłynie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ladna sylwetka, duzy potencjal. Dzwigaj dalej...
gratulacje !

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-04-30 12:42:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17633
super sylwetka
wytrwalosci w dazeniu do celu
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4959
No no coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Tak naprawde to schudlam tylko 3kg, ale roznice widze po rozmiarach ubran. Mieszkam u UK i kupowalam angielska 12, a wczoraj kupilam sobie spodnie 10 i spodniczke rozmiar 8 (bardzo ladana rozowa mini haha zrobie zdjecie to sie pochwale ).

Gereneralnie to ciezko trenuje, ale dopiero ostatnio zrobilam porzadek ze swoja dieta - zero slodyczy, zero alkoholu. Od niecalych dwoch tygoni biegam 4-5 razy w tygoniu z rana godzinke przed praca, a 3-4 razy wieczorami robie trening silowy (2 godziny). W ten weekend usiade i rozplanuje sobie lepiej trening, bo narazie to robie full body. Doszlam do wniosku, ze skoro jestem w stanie tak dlugo cwiczyc, musze robic cos zle, bo to niemozliwe zeby przy odpowiedniej intensywnosci trening cwiczyc wszystkie grupy miesniowe 3-4 razy w tygodniu. Uloze sobie jakis split i pewnie poprosze o rade.

Jesli chodzi o diete to narazie nie licze zbyt uwaznie kalorii ani makro. Generanie to mam proble z jedzeniem, eating disorder. Po prostu dostaje fiola, zacmienia mozgu i przestaje jesc. Narazie postaram sie jesc zdrowo, a szczegoly dopracuje jak waga nie bedzie dalej spadac. Generalnie to zazwyczaj jem tak:

Sniadanie - musli (prawdziwe platki owsiane i otreby z orzechami, rodzynkami, slonecznikiem, wersja bogata, ale bez dodatku cukru) z naturalnym jogurtem, czasami daje do tego truskawki albo jagody

Przekaska - jakis owoc i garsc orzechow

Lunch - najczesciej jakas salatka z mieskiem. Dzis np mam grilowanego kurczaka, salata, swiezy szpinak, pomidor, ogorek, oliwki i do tego troche przyprawy do salatek i oliwy z oliwek

Przekaska po poludniu - serek wiejski (w Anglii maja jakies takie mega duze opakownia, 300g)

Kolacja - omlet i jakies warzywka lub slodki ziemniak, miesko i warzywka

Jak jestem jeszcze potem glodna i wcinam jakis jogurcik wieczorkiem. Generalnie to ograniczam weglowodany. Jesli juz jem ryz czy makaron to najczesciej w weekend i na lunch zeby spalic do wieczora.

Suple:
Bialko - Optimum nutrition 100% Gold Whey, biore po treningu silowym
Splacz - kupilam nowego Venoma 3.0+ i biore od jakiegos tygodnia, tak szczerze to cudow nie ma i narazie nie czuje prawie zadnego dzialania. Ta nowa wersja jest chyba duzo inna niz stara
Przed treningiem i w trakcie - Xtend, mieszanka BCCA i glutaminy. Bardzo sobie chwale, dodaje energii i przyspiesza regeneracje.

Multiwitamina, Omega 3 - jedna tabletka dziennie.

Uff, to narazie tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2406
Jeszcze mi sie cos przypomnialo. Jak na poczatku przyjechalam do Anglii to strasznie, ale to strasznie przytylam. Wazylam ok 94kg i wygladalam jak bym byla spuchnieta. Potem zmienilam troche styl zycia i waga sama spadla, ale niestety skora na brzuchu zostala. Wytoczylam w tej chwili wojne i staram sie cos z tym zrobic. Masaze, zimne-cieple prysznice, balsamy ujedrniajace i tym podobne hopki. Jak ktos ma jakies pomysly to sa bardzo mile widziane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa i chudnięcie...

Następny temat

Split do sprawdzenia

WHEY premium