SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vademecum wyskoku by yasiu22 & DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
a coś innego?? Bo do PeCo to przydałaby sie od razu sala gimnastyczna w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
nie prawda pe co mozna wykonywac calkowicie w domu ja robilem z kumplem w jednym pokoju nie ma zadnych cwiczen wymagajacych sali gimnastycznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5860
janu15 a jak efekty po PeCo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
to chyba skakaliście jeden przez drugiego ;] a propo czemu nie ma treningu wyskoku by tazoo dużo włożył chłopak w ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
bo to stary post i nie skakalismy jeden przez drugiego tylko na ziamne jak ja skakalem to on przerwa i wystarczy tylko kawalek ziemi i jakies stabilne krzeslo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
heh stary dobry temat na poprzedniej stronie jest moj post ze wszystko ok z kolanami i ze bede dalej cwiczyl a teraz juz pare miesiecy nie gram przez kolana

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
up dla nowych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
DUDEK -> przegladalem posty apropo kreatyny i wyskoku, Twoje zdania sie roznia czasami raz polecales mono a raz mowiles ze zalewa woda. Oczywiscie jest w tym racja ale jablczan kosztuje nawet 3 x tyle co mono. Chce kupic z kumplem mono na pol (900gr na dwoch, 60zl/2) i wrzucic to do treningow koszykowki + silownia. Mase ciezko jest mi nabrac. Czy moge sie obawiac ze spadnie mi dynamika/szybkosc na cyklu(4 treningi kosza + 3 x silownia)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szybkosc ci moze spać w bardz małym stopniu, ale dynami ci skoczy do góry, kreatyna daje sporo siły .
Nie bój sie tak tej retencji wody, to naprawde niewielka retencja a i tak zejdzie po skonczonym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 164
Analizowałem ten temat kilka ładnych godzin i dalej nie wiem co trenować.
18 lat- dosiężny 55cm - narazie bez dostępu do siłowni- nie trenowałem wyskoku. Co myslicie o treningu Weba albo co innego mi polecicie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koles 'troche' skacze 2 :-)

Następny temat

Do biegaczy :D

WHEY premium