SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vademecum wyskoku by yasiu22 & DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie : co oprocz siłki i sztangi jest dobre na klate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, tez prosilbym podpowiedz za jaki trening sie zabrac? ale po kolei: w siatkowke z przerwami gram jakies 6 lat ( a mam nie cale 20) na chwile obecna z miejsca skacze jakies 70cm, we wrzesniu kiedy wazylem 5kg mniej bylo to ok 75cm. teraz waze 80kg przy 192cm wzrostu. chcialbym skakac wyzej jakies 10cm. jaki trening wybrac (nigdy wczesniej nie siedzialem na silowni) tego skoka co mam wytrenowalem tak poprostu na treningach. robic trening scottiego czy jakis inny bedzie lepszy w moim przypadku? prosze o odp jak ktos ma wiedze i pomysly..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zawsze bede powtarzac, ze dla amatorow najlepszym traningiem na wyskok jest 5 tygodniowy, prosty trening plyometryczny, ktory pozwala na przyzwyczajenie sie do dosyc duzego wysilku fizycznego. Potem mozna brac sie za trudniejsze programy, szukaj na stronach internetowych
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zrobilem sobie kilka dni przerwy ...wczoraj wzbnowilem treningi (dosyc ostro)i dzisija poszedlem sobie na boisko ... heh i niezle sie zdziwilem (oczywiscie pozytywnie) - jakies 1-2 cm wyzej skacze , no i odrazu dostalem wiekszej motywacji do dalszego treningu .
mam takie pytanie : czy lepiej jest cwiczyc 5 razy w tygodniu (pn-pt) czy lepiej 4 albo 3 razy w tygodniu ? ?
Pzdr. I Love This Game !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Twój trening lepiej robić 5 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh ... troche zmodyfikowalem moj trening ... podskoki na lydkach robie tylko jedna serie na rozgrzewke , dodalem podskoki (dynamiczne , kilku centymetrowe podskoki - mniejwiecej tyle powtorzen co w skokach na lydkach ) , wstepowanie ( po 15 na noge - w pierwszym tygodniu oczywiscie ) no i wznosy tlowia . Musialem cos zrobic z tym treningiem bo nie czulem praktycnzie zadnych efektow - oprocz zmeczenia , mysle , tzn czuje ze ten jest lepszy . A co ty o tym myslisz ?
PZDR !!
I'm a player i love basketball
basketball is for all !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 354
chcialbym sie was poradzic.... co wybrac... program kangoorohops czy trening ze strony www.gregry.prv.pl ale robiony 4,a nie jak jest w orginalej werjsc 3 razy w tygodniu ? ... bo moim zdaniem 3 razy w tygodniu to troche malo... a wy co o tym myslicie?

Ps.(do uzytkownika asta oles -mojego brata blizniaka ) ty sie brat nie udzielaj

<<<What would Jesus do?>>>
<<<Only the strong survive>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gregry.prv.pl - jesteś jeszcze młody, a to program nie tak trudny jak ten drugi. Życzę powodzenia. Rób 4 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 354
do Mr. DUDEK :D ... mysle ze wiesz jak tam jest malo wiele z cwiczeniami (gregry) .. wiec mam pytanie.. jak robic... nogi1, nogi2-przerwa-nogi1,nogi2 ??
pozdrow

<<<What would Jesus do?>>>
<<<Only the strong survive>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze rozplanowałeś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koles 'troche' skacze 2 :-)

Następny temat

Do biegaczy :D

WHEY premium