SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vademecum wyskoku by yasiu22 & DUDEK

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 109176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
pomoz mi w jednej kwesti, mam treningi we wtorki, srody, czwartki, piatki, soboty rano, zmieniac uklad dni w tym treningu? a te ciezarki to dajesz tylko przy wykrokach i czy stosowales je od poczatku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
siemanko. chcialbym powiekszyc wyskok o kilka cm (jakies 15-20cm) w jak najkrutszym czasie. Nie gram w zadnym klubie ani nic takiego. Poprostu chce wysoko skakac. Chodze na silownie dosc dlugo... I potrzebuje jakiegos planu na wyskok. Moze byc on najciezszy jaki robiliscie, wazne zeby byly dobre efekty. Jaki program wybrac? albo co robic zeby do tego dojsc?

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
po co piszesz to dwa razy i otwierassz nowy temat sa wakacje i mozesz troche dluzej niz godzinke poczekac na odpowiedz

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
ok. a wiec?

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie wiem czego Ci brakuje, ale ja np cwiczylem trening gregry sporo mi dalo, teraz chce zrobic ten trening http://members.lycos.co.uk/wyskok/strona/wyskok/treningbydudek.htm na wakacje, i juz po 3 (trzech!) treningach mam conajmniej 5cm! Z tym ze ja robie stale obciazenie, czyli np 3 serie x 50kg. Oczywscie musisz popracowac nad dynamika wyskoku. Czyli doloz gdzies cwiercskoki z gregry i powinno byc git...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
soltys - a do tego czeba miec jakies areoby czy cos takiego? czy wystarczy sam trening?

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tzn wiesz, przydalo by sie pograc w cos, najlepiej w kosza czy w siate zeby wyrobic sobie dynamike. Chyba ze dobrze sie ruszasz to po treningu silowym mozesz zaczac dopiero skakac, bo jak wiadomo szybkosc wyrabia sie na podstawie sily :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
czyli plan na wyskok + siata czy cos takiego...

A co do tego planu to tam jest cwiczenie ze trzeba wchodzic na skrzynie... da sie to jakos zamienic?

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
na jakies inne cwiczenie? czy cos zamiast skrzyni? nie wiem no, mozesz poprostu nie robic tego jak nie masz jak. Zamiast tego cwiercskoki rob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1115 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6377
cwiercskoki zamiast skrzyni??
nie musi byc skrzynia, zwyczajne krzeslo, taboret
jakies podwyzszenie (ktore sie nie kiwa na boki)
jesli nie chcesz grac np w siate (wiadomo czasem nie ma
z kim) 1 lub 2 razy w tygodniu trening sprinterski...
dynamika wyskoku jest bardzo wazna...

reszta tu:
https://www.sfd.pl/temat210286/#post2

pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koles 'troche' skacze 2 :-)

Następny temat

Do biegaczy :D

WHEY premium