SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ulubiony posilek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 96
Witam, mam takie pytanko, czy mozna codziennie jesc omleta na redukcji? Bardzo lubie ta potrawe na slodko jak i wytrawnie.
Baza:
maka ryzowa, mleko 3,2%, jajko, pol lyzeczki proszku do pieczenia
i do smazenia olej rzepakowy 1 lyzke.

Wszystko podliczam ostatecznie w fitatu i jest ok, pytanie brzmi tylko czy mozna tak po prostu codziennie go jesc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Jeżeli taki posiłek Ci odpowiada i się nie przejada to okej. Zwłaszcza, że jak rozumiem to tylko baza i jadasz ją z różnymi dodatkami.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9374
Ja czasem jem omleta 2 razy dziennie, słodko u wytrawnie. I się nie nudzi także jeśli tobie pasi czemu nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Jak Ci sie przeje to polecam placki białkowe: jajko + twaróg + płatki owsiane też dobre :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
możesz śmiało jeść, aczkolwiek w Twojej wersji brakuje mi białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Przede wszystkim to na co warto zwrócić uwagę, to ogół diety. Ważne jest to jak wygląda Twoje odżywianie w dłuższej perspektywie np. tygodnia, a nie jednego posiłku. Ten jeden posiłek tak naprawdę niewiele zmieni w ogólnej perspektywie żywienia. Jeżeli więc chcesz uzyskać pomoc, to polecam wrzucić całość diety. To na co warto zwrócić uwagę, to że posiłek ten jest jałowy. Warto dodać do tej bazy produkty poboczne, jak warzywa, owoce, itp. Poza tym, istotne w diecie jest również jej urozmaicenie:

https://potreningu.pl/artykuly/dietetyka-i-zdrowe-odzywianie/dlaczego-dieta-powinna-byc-urozmaicona-914 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak aklorycznosć Ci sie wpisuje to ok, ten proszek nie wiem po co, aby on urusł czy coś. u mnie omlet leci na czysto z 4 jaj i dodatki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32871 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
Oczywiście :) ja biore do pracy omleta codziennie od kilku miesiecy i jest ok , jedynie zmieniam owoce jakie daje do srodka lub sos FCKING delicious którym smaruje omleta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 176 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2206
Ten sos jest nieziemski kokosowy i czekoladowy jak dla mnie the best ♡
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Jeżeli chodzi o nowe sosy ALLNUTRITION F**KING Delicious 540 gramów, to w zasadzie każdy smak jest bardzo dobry. W porównaniu z poprzednimi słodkimi sosami, to niebo a ziemia. Przetestowałem już wszystkie i fajnie się sprawdzają np. do omletów, naleśników, twarogu, skyra, koktajli, czy nawet dokawy. Testowałem wszystkie smaki i każdy jest bardzo dobry. Mam cichą nadzieję, że z tej serii powstaną również sosy wytrawne, które wolę zdecydowanie bardziej niż sosy słodkie.

https://allnutrition.pl/fitking-delicious-sauce-krolewsko-smaczne-niskokaloryczne-sosy/ 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10
Oto przykład wspaniałych sposobów na rozpoczęcie aktywnego dnia!

ŚNIADANIE:

Tosty pełnoziarniste z naturalnym masłem orzechowym.

Jajecznica z cebulą, czosnkiem, czerwoną papryką, pieczarkami.

Płatki owsiane.

Awokado.

Mieszane orzechy (należy pamiętać, że mogą one mieć dość dużo kalorii; 1/4 szklanki powinno wystarczyć do dziennego spożycia)

Twarożek.

Zdrowe płatki zbożowe (coś bogatego w błonnik)

Owoce (najzdrowsze owoce to: Pomarańcze, Ananasy, Arbuzy, Mango, Winogrona, Jagody, Jabłka, Banany, Truskawki)

Owies. https://shareit.onl/

Kawa.

Koktajle.

Jogurt grecki.

PO TRENINGU:

Koktajl proteinowy.

Baton proteinowy.

Wypij tyle wody, ile moje ciało może znieść.

OBIAD:

Sałatka z kurczaka ze szpinakiem bez skóry i lekkim dressingiem cytrynowym.

Puszka tuńczyka.

Chipsy z jarmużu.

Zdrowa i pożywna zupa lub gulasz.

OBIAD:

Smażony mielony indyk.

Burgery Buffalo

stek

Warzywa (Do najzdrowszych warzyw należą: brokuły, pomidory, marchewka, brukselka, dynia, słodkie ziemniaki, papryka, bakłażan, szpinak i cebula).

ZWIĘKSZ SWOJE POSIŁKI:

Pożywienie jest pełne składników odżywczych, których Twój organizm potrzebuje, aby zachować zdrowie i aktywność. (Należą do nich: fasola, borówki, brokuły, owies, pomarańcze, dynia, łosoś, soja, szpinak, zielona herbata, pomidory, indyk, orzechy włoskie, jogurt, jagody acai itp.)

Dodaj płatki owsiane lub szpinak do koktajli lub płatków śniadaniowych, aby uzyskać dodatkowy zastrzyk energii, który sprawi, że poczujesz się pełny na dłużej.

Mleko migdałowe to silna alternatywa dla nabiału.



Zmieniony przez - kharyptho84 w dniu 1/19/2021 11:08:28 AM
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny [82kg]

Wiecej