SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układ mięśni brzucha

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169
Siemka .
Usłyszałem gdzieś ,że każdy ma takie same mięśnie brzucha (idealny kaloryfer).
A to jak będzie wyglądać nasz wyrzeźbiony brzuch zależy tylko od ćwiczeń.
Czy to prawda?
Pytam się ,ponieważ moje mieśnie brzucha nie wyglądają tak jak bym chciał . Są ułożone w dokładnie taki sam sposób jak mięśnie Tonego Hortona. Czy mógł bym zmienić ich wygląd , czy to po prostu moja genetyka?

"Jeśli z kimś wygrałeś, to znaczy ,że był słabszy ,a wygrać ze słabszym to nic trudnego"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Wygląd mięśni zależy od genów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Tylko genetyka , ćwiczeniami możesz rozbudować je , poprawić definicje , odtłuszczając sie uczynic je bardziej widoczne. Są ludzie którzy poprostu maja krzywe mięśnie , zobacz sobie np. Jaya Cultera , kilkukrotny mr. olympia a brzuch bardzo niesymetryczny

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1288
Tylko genetyka? Nie zależy to w jakimś stopniu od wad postawy w młodości? Tak z ciekawości pytam ;)

www.my-coffee.pl - My coffee, my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1395
chodzi ci o skolioze? moze i ma to wplyw ale minimalny j/w genetyka od genow zalezy jak bedziesz wygladal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu hantlami

Następny temat

co robię nie tak

WHEY premium