SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 187 Cormier - Johnson Weidman - Belfort

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Cormier obala z klinczu, a Gus ucieka z klinczu jak mało kto, p***y w łapie DC też nie ma i jest wolniejszy od Gusa, stawiam na szweda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Pytanie, czy będzie w stanie bronić obaleń. Jeżeli tak, to szanse ma bardzo duże.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a ja stawiam na DC.

walka życia Gustafssona to z Jonesem, który jest mistrzem korzystania z warunków fizycznych i trzymania dystansu - Szwed będzie defensywnie gorszy wg mnie, zapasy po stronie Cormiera, pytanie tylko czy będzie trafiał w stójce, czy będzie skracał dystans, obali i przytrzyma, będzie ciężko, ale zapasy dla Cormiera, Gustafsson raczej z góry nie będzie więc parter (DC ma świetny parter) dla DC więc zapasy i parter dla Cormiera.

Gustafsson wg mnie będzie prostszy do trafienia niż Jones, jest mniej twórczy (Jones ma większy wachlarz technik).
W klinczu też jest gorszy niż Jones.

Przede wszystkim Gustafsson musi unikać klinczu, dobrze trzymać dystans, kontrując przede wszystkim ulubionym podbródkowym swoim. Gustafsson powinien utrzymać walkę w stójce w dystansie i punktować, ale DC jest szybki, bardzo dobrze skraca dystans, obaj potrafią przyp******ić, warunki fizyczne dla Szweda, boks też, kopnięcia dla DC, bo Gustafsson nie będzie ich używał / będzie używał skąpo tych kopnięć. Jednak Cormier jest lepszy defensywnie w stójce niż Gustafsson. Stójka może być ciekawa, ale wg mnie Cormier ma więcej argumentów.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2015-06-04 18:00:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Podczas pauzowania Jonesa nadchodzi najlepszy czas dla tej wagi. Gus vs DC rewanże DC vs AJ, AJ vs Gus, jest Rapmage, Glover i kombinacje tych dwóch z wyżej wymienionymi będą warte obejrzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Rampage to niestety mieso armatnie. W Glovera przestalem wierzyc po porazce z Devisem. Za to jestem ciekawy co pokaze Rashad. Czytalem ze w sierpniu wraca i chce Badera.

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-06-04 18:51:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
xper
Steven ,bez przesady w HW tsa Arlovski dostanie... zawodnik z przed 2 epok...

Wyobraź sobie ,że w LHW TSa dostałby ktoś kto był dobry w UFC w 2004.



Zmieniony przez - xper w dniu 2015-06-04 12:41:02


A w średniej Belfort znany z wczesnych ufc ;)

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A nizej Lawler mistrz, ktory walczyl w 2002 roku w UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
dla mnie tez faworytem DC.

KO nie dostanie,a sam rywalowi takowego tez nie zaserwuje,takze DC przez decyzje.

pozniej walka z AJ,ktory zabije w tym czasie kogos tam (pewnie Badera),no i rewanz ze Szwedem,ktory sklepie maske jakiemus Rampege'owi wlasnie czy komus w ten desen. nastepnie walka z AJ,ktory obije znowu kogos typu Glover,no i pojedynek z Gusem.

oczywiscie to MMA,takze moze zdarzyc sie jakas kinder niespodzianka,no ale predzej spodziewam sie sytuacji jak - do niedawna - w HW,tj.: Cain,JDS...dlugo nic...reszta. z ta roznica,ze tutaj mamy 3 gosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
mikel-
Rampage to niestety mieso armatnie. W Glovera przestalem wierzyc po porazce z Devisem. Za to jestem ciekawy co pokaze Rashad. Czytalem ze w sierpniu wraca i chce Badera.

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2015-06-04 18:51:17


Jak mogłem zapomnieć o Rashadzie... Suga jeżeli jest w formie to top
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Może dadzą po Badera, na powrót po kontuzji. Łatwa wygrana z zawodnikiem z czołówki i mamy kolejnego pretendenta

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 31 - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Bieganie

WHEY premium