SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 187 Cormier - Johnson Weidman - Belfort

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Pierwsze to trzeba poczekać do walki Velasquez vs Werdum - raz to to czy się wgl odbędzie (kontuzje), dwa czy zwycięzca tej walki nie dozna kontuzji w trakcie walki/tuż po. No a po trzecie to wiadomo zawsze może być natychmiastowy rewanż z różnych przyczyn.
Jeśli wszystko będzie ok to nie ma czasu na walkę o TSa tylko musi go dostać albo Miocic albo Arlovski - Arlovski to legenda więc powinien mieć pierwszeństwo w tej sytuacji a Miocic powinien jeszcze zawalczyć / czekać na okazje.

Stylistycznie Rumble to wciąż dla Jonesa trudne wyzwanie. Cormier rozp******i Badera przed czasem. Cormiera w rewanżu z Jonem bym nie skreślał. Jednak trzeba powiedzieć jedno - Rumble to prawdopodobnie najlepszy striker w dywizji, myślę, że z Jonesem mógłby zrobić złe rzeczy jakby ten go nie obalił... kto wie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
A wiadomo juz co z JJ sie dzieje ? Jakos od dawna nie bylo zadnego info. Badera nie chce mi sie nawet komentowac. Za to zobaczylbym DC w walce z Gustafsonem. Bo innych ciekawych pojedynkow na horyzoncie nie widac. Rashad i Glover to juz nie ten wiek ... Mam tez nadzieje, ze szybko Weidmana z Rochholdem ustawia ze nie trzeba bedzie znow rok czekac na walke Krzysia. Co do Cain vs Werdum to moim zdaniem bedzie dominacja Caina i nie bedzie po co robic rewanzu. A ze Cain kocha kontuzje to moze znajdzie sie czas na walke Miocic vs Arlovsky. Co do Browniego to chetnie bym go teraz z JDS'em zobaczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Steven0


Stylistycznie Rumble to wciąż dla Jonesa trudne wyzwanie. Cormier rozp******i Badera przed czasem. Cormiera w rewanżu z Jonem bym nie skreślał. Jednak trzeba powiedzieć jedno - Rumble to prawdopodobnie najlepszy striker w dywizji, myślę, że z Jonesem mógłby zrobić złe rzeczy jakby ten go nie obalił... kto wie...


#pray4rumblesquad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
No nie wiadomo, ale wątpię żeby Jones teraz wrócił nawet jakby się oczyścił z prostego względu - wówczas decyzja UFC okazałaby się nie za fajna a tak wróci w 2016 robiąc comeback i większy hype będzie na rewanż z DC czy z kimkolwiek kto będzie mistrzem.
Imo Cormier vs Bader is next poza tym Jones musi uporządkować sobie nie tylko kartoteke, ale też życie prywatne.
Co do Belforta to naprawdę źle się nie zaprezentował, do czasu gdy walka była w stójce to wygrywał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Gdy Belfi wsadził Krzyśkowi tego krzyżowego i zaczął furię pod siatką to mieliśmy prawie nowego mistrza, za wcześnie skończył szarże, mógł dać wszystko na jedną kartę i atakować tyle ile ma w baku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
GnP Weidmana jak zwykle przerażająco dokładne.

Vitor jednak straszne rozczarowanie... Tyle nakręcania i odlecianych nawijek o Jezusie i suplach z Nieba a na glebie wyglądał jak Najman. :/

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rumble bezradny w klinczu. Jones by go tam przeżuł i wypluł. Jak Cormier nie da rady to nikt nie da z nim rady w półciężkiej

Weidman masakra VItor bez szans - aż takiego łomotu się nie spodziewałem... Romero dostanie wpiedrol. Powinien już z Kennedym przegrać.
Chris w stójce nie musi się nikogo bać i o obalenie też nie, ciekawe co Jacare czy Rockhold wymyślą



Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-05-24 21:22:46

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Z wyjątkiem tych kilku wymian, można było się spodziewać takiego przebiegu walki wieczoru. Nie rozumiem faworyzowania Rumble. Mocny cios to nie wszystko. Niektórzy eksperci, z różnych stron stawiali nawet spore pieniądze



Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje Domer. Dużo stawiało na AJ, bo jednak KO cios. Nawet w pierwszej rundzie bardzo mocno Cormier dostał, ale ma naprawdę bardzo solidną szczękę. Po tym jak przejechał się po Gustafssonie, który był przed walką mocnym faworytem niektórzy mocno go docenili, a Gustaffson też ma dość dobrą szczękę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Dla mnie główną przesłanką stawiającą w roli nieznacznego faworyta był dosyć krótki czas ( z tego co pamiętam miesiąc ) na przygotowanie się do walki. I rozważając scenariusze na wygraną DC główna było wymęczenie go zapasami i albo poddanie, g&p, ewentualnie kontrola do końca walki. Inna sprawa, że i tak AJ co nieco zebrał co z pewnością też odbiło się na jego kondycji. Dla mnie łatwiejszym przeciwnikiem dla Rumba byłby JJ. Po prostu styl i atuty robią walkę.

Co do powrotu z JJ. To coś czuję, że UFC może chcieć upiec 2 dobre pieczenie. Nie da mu walki o pas po powrocie. Dla mnie idealnym rozwiązaniem byłaby walka z Alexem. Z całą pewnością sprzedadzą sporo PPV. A później walka z DC, bo raczej nie da rady opędzić rewanżu z Rumblem. A poza nim nie widzę nikogo, kto zabrałby mu pas.

Througt the gates of hell

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 31 - wyniki i dyskusja po gali

Następny temat

Bieganie

WHEY premium