SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Live: Cruz vs Johnson

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Główna karta:

Walka o mistrzostwo UFC w wadze koguciej:
Dominick Cruz (c) vs. Demetrious Johnson

Pozostałe walki:
Pat Barry vs. Stefan Struve
Anthony Johnson vs. Charlie Brenneman
Matt Wiman vs. Mac Danzig



Gala tuż niebawem, coś cicho o niej na forum, jedynie cieszy sie zainteresowaniem z tego co widze walka Barrego ze Struvem. Ciekawe czy porządne treningi Barrego, który zaczął trenowac jak prawdizwy HW przełożą sie na forme w klatce








A tu cała główna karta prezentuje się emocjonująco. Zapwoiadają się 4 dobre walki.

Zarówno Wiman jak i Danzig nie mają nic do stracenia, a ten drugi dodatkowo może zyskać w oczach UFC wygrywając tą walke, po tym jak zaserwował KO wieczoru Stevensonowi w swoim porpzednim starciu.

Brenneman będzie miał okazje przetestować powracającego po kontuzji "welterweighta" Anthonego Johnsona. Skoksowany murzyn, mierzący 1,88cm wzrostu zbijający do walki 25kg wagi. Przed Brennemanem cieżkie zadanie, bo jego teoretycznie najlepsza strona - zapasy - mogą mieć problem.


No i w walce wieczoru Cruz broni mistrzowskiego pasa z Demetriousem. Jestem pewien, że Cruz wygra przez decyzje, i walka nie zakończy sie przed czasem, ale moze byc bardzo dobre widowisko, tak jak było to w jego walce z Faberem. Chcoiaż Johnson to jednak nie ta klasa, więc może to być dość jednostronny pojedynek. Cruz fajnie by zrobił, jakby znokautował przeciwnika, wtedy by dużo zyskał w oczach fanów MMA, którzy zarzucają mu zbyt "skoczny" sposób walki i gre na punkty a nie na wyniszczenie przeciwnika. Na wszystkie pytania dostaniemy odpowiedź już w nocy z soboty na niedzielę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Barry i tylko Barry!!!!!!!!







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
ostatnio travis juz prawie stefcia polamal w pol, licze ze barry dkonczy dziela i ponawiam moje pytanie ze spamu czemu nie ma jescze na ufc com odliczania do wazenia live>

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Zapomniałem, że Rambl na tej gali z Brenemannem. Walka pewnie będzie średnio ciekawa, ale zobaczymy, kto kogo przezapaśi.

Sass może być ciekawy, kolejna tyczka w LW, ładuje latające trójkonty.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
3 ostatnie walki godne uwagi

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-09-30 20:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
No Cruz mógłby w końcu skończyć kogoś przed czasem, to prawda. W końcu jest najlepszym kogucim na świecie. Dobrze byłoby jakby troche techniki bokserskiej użył, a nie jak ta remiza z Faberem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
o ktorej wazenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 213 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2643




Barry :X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha Barry by high kick. Nie sądziłem że aż tak kolosalna różnica będzie między nimi! Ciekawe jestem jak ta walka będzie wyglądać. Chciałbym żeby Pat to wygrał ale w mojej kryształowej kuli widze Struve by submission.


Tu ważenie z main eventu:




Cruz mocno dojepany jest jak na 60kg skubany ma i warunki i umiejetności, nie wiem kto mógłby mu zagrozić w tej kategorii. Szykuje sie długa dominacja wg mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
nie wiem jakim cudem Johnson robi wagę. przeciez ten bydlak jest większy chyba od Rampage'a, a zbija do WW, jak to mozliwe..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
advert ale tu chodzi o innego johnsona z bw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekcja Zawodnicza Sambo MMA Warszawa nabór

Następny temat

Daniel Cormier vs. Josh Barnett- finał turnieju wagi ciężkiej

WHEY premium