SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 167 wyniki i dyskusja po gali!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
Niektórzy piszą, że mistrza należy pokonać wyraźnie. Co to za dziwne stwierdzenie? Wyraźnie to jak? 10-8 w każdej rundzie? To może zrobić odwrotnie, że mistrz aby utrzymać pas musi pokonac pretendenta 10-7 inaczej oddaje pas. Moim zdaniem GSP przegrał tę walke, chociaz całe starcie bardzo ciekawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ci sędziowie nie są normalni tak czy siak Ostatnio w Las Vegas też jeden geniusz dał 1 rundę Andersonowi w walce z Weidmanem. To jak tam Weidman wyraźnie nie wygrywał to ja nie wiem co to znaczy wygrywać wyraźnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Wniosek taki,ze walki powinien sędziować Steven wtedy byloby sprawiedliwie

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Wszyscy najeżdżacie na sędziów, że wałek roku itp. a prawda jest taka, że to GSP jest mistrzem i żeby odebrać pas mistrzowi to musisz niestety mieć wyraźną przewagę. Więc się pytam, gdzie ten wasz Hendricks miał wyraźną przewagę ? Albo w czym ? To, że GSP gorzej wyglądał po walce wcale nie świadczy o tym, że był słabszy w tym pojedynku. Dla mnie jak już to powinien być remis albo minimalna wygrana GSP (czyli słuszny werdykt) ze względu na to, że to on był mistrzem. Mam nadzieję, że będzie rewanż i GSP w końcu pokaże niektórym, że ta walka to był tylko wypadek przy pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
macie jakis link do walki, pomożecie? chciałbym zobaczyć walkę szukam i nie ma nigdzie... za pomoc dziekuję

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 63
Orange sport jak masz to są powtórki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
_eL_, priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1685
@tusa85 gdzie są przepsisy, które mówią o tym żeby pokonać mistrza należy mieć wyraźną przewagę? Czyli mała przewaga nic nie daje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
tusa85
Wszyscy najeżdżacie na sędziów, że wałek roku itp. a prawda jest taka, że to GSP jest mistrzem i żeby odebrać pas mistrzowi to musisz niestety mieć wyraźną przewagę. Więc się pytam, gdzie ten wasz Hendricks miał wyraźną przewagę ? Albo w czym ? To, że GSP gorzej wyglądał po walce wcale nie świadczy o tym, że był słabszy w tym pojedynku. Dla mnie jak już to powinien być remis albo minimalna wygrana GSP (czyli słuszny werdykt) ze względu na to, że to on był mistrzem. Mam nadzieję, że będzie rewanż i GSP w końcu pokaże niektórym, że ta walka to był tylko wypadek przy pracy


ty serio piszesz?

udzerzenia GSP kompletnie nie robiły wrażenia na Hendricskie, przestawiał go w klinczu jak dziecko ,robił jakieś tam obrażenia w klinczu, miał GSP na miękkich nogach?

GSP trafiał jabami ,jakimiś high kickami po których hendricks się śmiał .

To ja zapytam inaczej co pokazał GSP ? To ,że ktoś ma pasek to znaczy ,że trzeba go znokautować? Co do pytania czy chciałbym ,żeby był taki mistrz ,to dlaczego nie? Ja mam w dupie co kto mówi pzed/po walce żeby nakręcić hype, nie burzę się jak JDS powie milion razy I will knock him out. albo jak GSP powie I'm not impressed by his wrestling , haha no nie był impressed...

a może GSP tak ch**owo wypadł bo walczył poza swoją strefą bezpieczeństwa w kanadzie? może nie mógł kuć dupy tak ostro ,jak jeszcze sobie na plecy ściągnął VADA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dokładnie, wiele osób pisze że mistrza trzeba pokonać wyraźnie - ja się pytam gdzie to w przepisach jest zapisane?
To takie usprawiedliwienie do robienia wałów niczym w boksie

Muszę obejrzeć jeszcze raz całą walkę i dokładnie pierwszą rundę bo chyba ona jest decydująca nie?

GSP psychicznie chyba nie podołał Xper. Był za bardzo zestresowany i nie mógł dać z siebie wszystkiego. Ale tak jak pisałem to już jego problem. Hendricks po prostu mógł stanowić dla niego duże zagrożenie no i tak też się stało

Może dojdzie do rewanżu, ciekawe jakby wtedy GSP czuł się mentalnie

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-11-17 16:21:12

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 167 LIVE!!!!!!!

Następny temat

Sila i szybkosc ciosu.

WHEY premium