SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 167 wyniki i dyskusja po gali!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
do tego nic po walce o tym nikt nie mówił ,tylko wzięło się ,że na sherdogu ktoś wstawił gifa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z Palharesem przynajmniej kontrowersji nigdy nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
@Steven
" nie dziwne, że takiej prostej rzeczy nie wie, że te ruchy rękami to kontrola bioder żeby w tą gilotynę nie wpaść a nie żadne klepanie. taaaaak klepanie Żorża pu udzie to kontrola bioder
"Ty wgl wiesz jak klepanie wygląda?"
ja wiem,nie raz na treningach byłem poddawany,dzwigniowany albo duszony, a ty wiesz?
@Puar
"Bo jakby czuł to by powiedział sędziemu" ja sam nie wiem czy Żorż to poczuł,sędzia chyba tego nie wyłapał,ja w sumie tego tez nie wychwyciłem oglądając walke,ale od tak by przeciez nie ryzykował przegranej gdyby sedzia to wyłapał,ale w sumie odp. na to pytanie zna tylko Hendricks

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2013-11-22 21:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dalej nie odpowiedziałeś na pytanie po co miał klepać jak GSP już puścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221390
xper
dalej nie odpowiedziałeś na pytanie po co miał klepać jak GSP już puścił

to mnie sie pytasz,spytaj Hendricksa po co klepał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
To nie ma znaczenia bo walka trwała dalej a GSP nie sapał z powodu tego "klepania"

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
może GSP podjaral się ,że wkońcu skończy walkę i podświadomie puścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ja yebie macie te rozkminy większe niż teamy fighterów.
Johny w pewnym momencie sam sobie zaj**ał podbródkowy, komu powinny naliczyć trafienie w statystykach? bardzo kontrowersyjna sytuacja... rozbierzcie ją na czynniki pierwsze. Co kierowało Hendricksem, żeby sobie yebnać? może chciał się bólem nakręcić do walki, a GSP wacianymi uderzeniami nie był wstanie go zadać? Co o tym sądzicie? myśle, że to mogły być problemy z dzieciństwa Johnego Hendricksa, nie wiem... niewygodne łóżko, może ktoś mu kanapke zabrał w szkole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
myślę ,że sprawdzał czy GSP bije tak słabo czy on ma taką dobrą szczękę ,ale wiadomo ,że j**nął się tylko na 70 % ,według fanów GSP ten cios liczy się dla GSP ,gdyż było to najmocniejsze uderzenie na głowę Hendricksa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 167 LIVE!!!!!!!

Następny temat

Sila i szybkosc ciosu.

WHEY premium